خانه / اخبار خراسان / امام و پیشوا جمعه مشهد: بایستی و حتما در احقاق حق سهامداران پدیده تسریع می شود

امام و پیشوا جمعه مشهد: بایستی و حتما در احقاق حق سهامداران پدیده تسریع می شود

امام و پیشوا جمعه مشهد: بایستی و حتما در احقاق حق سهامداران پدیده تسریع می شود

|امام و پیشوا جمعه مشهد: بایستی و حتما در احقاق حق سهامداران پدیده تسریع می شود از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدسو همچنین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آیت‌الله علم‌الهدی، جمعی از نمایندگان مالباختگان شرکت پدیده با حضور در دفتر امام و پیشوا جمعه مشهد با آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی دیدار و همچنین گفت‌وگو کردند.

نمایندگان سهام‌داران در آن دیدار به ارائه مباحث و مطالب و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات سهام‌داران پدیده پرداختند و همچنین خواستار پیگیری موضوع توسط نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی شدند.

امام و پیشوا جمعه مشهد نیز در آن دیدار بر لزوم تسریع در رفع موانع قوانین و قانونی و همچنین احقاق حق سهامداران تأکید کرد.

او همچنین به اقدامات صورت‌گرفته در ۴ سال شمسی قبل اشاره کرد و همچنین ادامه داد: رزم‌حسینی، فردی اقتصادی می باشد که در حوزه اجرایی مسائل اقتصادی نیز تجارب خوبی دارد، امیدواریم با توانایی ایشان و همچنین همتی که به‌خرج می‌دهند، موضوع سهامداران پدیده نیز حل می شود.

آیت‌الله علم‌الهدی همچنین گفت: پیش‌تر نیز پیشنهاد تغییر کاربری پدیده به شهرک سلامت مطرح‌ شده بود که جهت آن هم نیز هنوز اتفاقی نیفتاده، البته اراده و تصمیم راسخ‌گیر در آن باره سهامداران خواهند بود که جهت آن هم بایستی و حتما در مجمع عمومی اراده و تصمیم راسخ‌گیری می شود.

انتهای پیام/ش*

امام و پیشوا جمعه مشهد: بایستی و حتما در احقاق حق سهامداران پدیده تسریع می شود در تاریخ ۱۸ February 2019 | 3:42 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …