خانه / اخبار خراسان / رئیسی: خدمت در چارچوب خادم‌یاری منفعت‌طلبانه نیست

رئیسی: خدمت در چارچوب خادم‌یاری منفعت‌طلبانه نیست

رئیسی: خدمت در چارچوب خادم‌یاری منفعت‌طلبانه نیست

|رئیسی: خدمت در چارچوب خادم‌یاری منفعت‌طلبانه نیست از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، حجت‌الاسلام و همچنین‌المسلمین سیدابراهیم رئیسی ظهر امروز در مراسم افتتاح همزمان دوهزار کانون خادمیاری رضوی در شهرهای کشور که در تالار قدس حرم مطهر رضوی برگزار شد، اظهار داشت: مجموعه بزرگی از نیروهای متدین و همچنین متخصص و همچنین مخلص امروز به نام امام و پیشوا رضا(ع) در حال خدمت‌رسانی به شهروندان و مردم شهر خواهند بود و همچنین آن آهنگ خدمت به نام تبریک و مبارک ایشان در کشور رقم می‌خورد.

تولیت آستان قدس رضوی گفتن کرد: آن خدمت از آن لحاظ مقدس محسوب می‌می شود که به نام تبریک و مبارک امام و پیشوا رضا(ع) مزین می باشد و همچنین اشخاص متنوع و گوناگون و مختلف با توانمندی‌ها و همچنین تخصص‌های گوناگون امروز در حال خدمت‌رسانی خواهند بود و همچنین خود را جهت خدمت به آن هم حضرت آماده نموده اند.

رئیسی عنوان کرد: فعالیت در قالب خادمیاری، دل‌‌های آن خادمان را به یکدیگر نزدیک کرده ‌و همچنین همه آن خادمیاران یک وجه مشترک دارند و همچنین آن هم هم آن می باشد که با شور و همچنین شوق خود را جهت خدمت آماده می‌کنند.

او همچنین با اشاره به آنکه خدمت به ساحت امام و پیشوا رضا(ع) در چارچوب طرح خادمیاری، خدمتی منفعت‌طلبانه نیست گفت: آن مهمترین تفاوتی می باشد که آن نوع خدمت با سایر خدمت‌ها دارد و همچنین در یک چارچوب انسان‌گرایانه صورت می‌گیرد و همچنین ابعاد آن هم نیز خیلی زیاد وسیع می باشد همچنان که طیف‌های متنوع و گوناگون و مختلف با توانمندی‌های متنوع و گوناگون و مختلف در آن چارچوب ساماندهی می‌شوند.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: دفتر آستان قدس رضوی در سراسر کشور امروز آن آمادگی را پیدا نموده اند که حلقه وصل میان افرادی باشند که نیازمند خدمت خواهند بود و همچنین افرادی که آماده خدمت خواهند بود.

رئیسی با گفتن آنکه هزاران خدمت به نام مقدس امام و پیشوا رضا(ع) در سراسر کشور صورت می‌گیرد اظهار داشت: آن خدمت‌ها در حال میلیونی شدن می باشد و همچنین طیف وسیعی از افرادی که نیازمند آن سرویس ها و خدمات خواهند بود از آنها بهره‌مند می‌شوند.

تولیت آستان قدس رضوی ادامه داد: شیرین‌ترین پاداش آن سرویس ها و خدمات نیز آن هم تبسمی می باشد که بر لب افرادی می‌نشیند که از آن سرویس ها و خدمات بهره برده‌اند؛ تمام آن سرویس ها و خدمات گسترده با محوریت آستان قدس رضوی و همچنین به نام امام و پیشوا رضا(ع) صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/ش*

رئیسی: خدمت در چارچوب خادم‌یاری منفعت‌طلبانه نیست در تاریخ ۲۰ February 2019 | 11:16 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …