خانه / اخبار خراسان / داورزنی در مشهد: مجمع فدراسیون فوتبال تا پایان سال شمسی برگزار می‌می شود؛

داورزنی در مشهد: مجمع فدراسیون فوتبال تا پایان سال شمسی برگزار می‌می شود؛

داورزنی در مشهد: مجمع فدراسیون فوتبال تا پایان سال شمسی برگزار می‌می شود؛

|داورزنی در مشهد: مجمع فدراسیون فوتبال تا پایان سال شمسی برگزار می‌می شود؛ از خراسان مسکن|

محمدرضا داورزنی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهدمقدس در حاشیه مجمع اسکی خراسان رضوی در مورد نمایش مجمع فدراسیون فوتبال اظهار داشت: تکلیف فدراسیون فوتبال مشخص می باشد و همچنین ریاست آن فدراسیون در حال انجام کسب و کار خود می باشد و همچنین آقای تاج نیز هیچ مشکلی جهت انجام کارش ندارد و همچنین نگران آن موضوع نباشید. فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم تا پایان سال شمسی مجمع فدراسیون برگزار خواهد شد تا راجع به برنامه جذاب و جالب و خوب‌های سال شمسی قبل و همچنین هم سال شمسی بعدی صحبت می شود و همچنین هم آنکه در مورد هیئت رئیسه اراده و تصمیم راسخ‌گیری می شود و همچنین نگران فوتبال نباشید. 

داورزنی در مورد احضار ووریا غفوری به وزارت ورزش بعد از نشر مطلبی در شبکه‌های مجازی نیز گفت: ما به عنوان معاونت حوزه ورزش قهرمانی در آن باره اقدامی انجام ندادیم. در ارتباط و رابطه با ورزشکاران، خود فدراسیون‌ها اراده و تصمیم راسخ‌گیری می‌کنند. بعضی از فعالیت‌ها به مسائل امنیتی کشور برمی‌گردد و همچنین طبیعی می باشد که چه حراست چه سایر نهادها سوالاتی را بپرسند.

دست یار وزیر ورزش و همچنین جوانان خاطرنشان کرد: مسئولیت ما در حوزه قهرمانی موضوعات غیره ای می باشد و همچنین طبیعی می باشد که فدراسیون‌ها اقدام کنند و همچنین مسئولیتش با فدراسیون‌ها می باشد و همچنین کمیته‌های انضباطی جلسات را می‌گذارند. وزارت ورزش رصد کلی بر اتفاقات دارد چراکه بایستی و حتما پاسخگو باشد ولی باید توجه داشت آنکه وزارت اقدام به دعوت بازیکنی از یک رشته خاص و همچنین اظهار نظر کند قطعا چنین اتفاقی نیفتاده؛ ما کسی را دعوت نکرده‌ایم چراکه که از حوزه اختیارات ما خارج می باشد و همچنین وظیفه ما چیز غیره ای می باشد. 

او همچنین همچنین در مورد مجمع سالیانه اسکی نیز گفت: نقل از خوبی از عملکرد سالیانه و همچنین تقویم سال شمسی بعدی آن فدراسیون ارائه شد و همچنین به تصویب مجمع رسید. تلاش جهت ساخته یا ایجاد فرصت مناسب جهت استعدادیابی و همچنین سرمایه‌گذاری بر روی نیروهای جوون می باشد. روندی که فدراسیون اسکی شروع کرده مبتنی بر یک برنامه جذاب و جالب و خوب هدفمند راهبردی می باشد و همچنین امیدواریم با توجه به ظرفیت بالایی که داریم با برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی مناسب جهت بعدی موفقیت‌های چشمگیری را داشته باشیم.

انتهای پیام/ ت

داورزنی در مشهد: مجمع فدراسیون فوتبال تا پایان سال شمسی برگزار می‌می شود؛ در تاریخ ۲۱ February 2019 | 6:27 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …