خانه / اخبار خراسان / واکنش کریمی به خبر استعفایش از سرمربیگری سپیدرود

واکنش کریمی به خبر استعفایش از سرمربیگری سپیدرود

واکنش کریمی به خبر استعفایش از سرمربیگری سپیدرود

|واکنش کریمی به خبر استعفایش از سرمربیگری سپیدرود از خراسان مسکن|

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار خبرگزاری خراسان مسکن از مشهد مقدس، بعد از شکست دو بر صفر سپیدرود رشت برابر پدیده شهرخودرو در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال، هیچ کدام از افراد کادر فنی سپیدرود در نشست خبری شرکت نکردند. خبرنگاران نیز منتظر خروج علی کریمی از رختکن بودند تا از او در خصوص اوضاع تیمش سؤالاتی را مطرح کنند که سرمربی سپیدرود در مورد آنکه گفته می‌می شود او در رختکن از سمت خود استعفا کرده می باشد، واکنش نشان داد و همچنین گفت: چه کسی بایستی و حتما با استعفایم موافقت کند؟ من خودم بایستی و حتما با استعفای خودم موافقت کنم؟ خودم روی استعفایم خودم فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم تا موافقت کنند!

خبرنگاری به کریمی گفت که آیا در کلاس‌های مربیگری به او یاد داده‌اند که در نشست خبری شرکت نکند که سرمربی سپیدرود گفت: آن هم زمانی که سعید فتاحی گفت من حق شرکت در نشست خبری نداشتم، کجا بودید؟

به به گفته خراسان مسکن، خبرنگاران به سرمربی سپیدرود گفتند زیرا و به درستی که در حال حاظر مدرک مربیگری گرفته‌اید، می‌توانید در نشست خبری شرکت کنید، ولی باید توجه داشت آن پیشامد جدید کریمی را قانع نکرد و همچنین اراده و تصمیم راسخ به ترک ورزشگاه گرفت.

 

انتهای پیام/

 

 

 

واکنش کریمی به خبر استعفایش از سرمربیگری سپیدرود در تاریخ ۲۲ February 2019 | 3:12 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …