خانه / اخبار خراسان / بهره‌برداری از بلوار نماز و همچنین کمربند جنوبی بار ترافیکی مشهد را کاهش می‌دهد

بهره‌برداری از بلوار نماز و همچنین کمربند جنوبی بار ترافیکی مشهد را کاهش می‌دهد

بهره‌برداری از بلوار نماز و همچنین کمربند جنوبی بار ترافیکی مشهد را کاهش می‌دهد

|بهره‌برداری از بلوار نماز و همچنین کمربند جنوبی بار ترافیکی مشهد را کاهش می‌دهد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، مجتبی بهاروند ظهر امروز در نشستی خبری اظهار داشت: طرح‌هایی مانند بلوار نماز و همچنین کمربند جنوبی در صورتی که به بهره‌برداری برسد حجم خیلی زیاد بسیاری از ترافیک شهرستان کاسته می‌می شود. 

ریاست کمیسیون حمل و همچنین نقل و همچنین ترافیک شورای اسلامی شهرستان مشهد گفتن کرد: ارزانی سوخت یکی از دلایل اصلی بهره بری و استفاده شهروندان و مردم شهر از وسایل نقلیه فردی یا شخصی می است و خواهد بود.با توجه به حضور زائران در ایام نوروز، ساعت ناوگان اتوبوسرانی و همچنین قطارشهری افزایش خواهد یافت.

بهاروند با اشاره به آنکه اصلاحات هندسی سبب کاهش ترافیک ۳۰ درصدی شد گفتن کرد: بهسازی ۴۰۰ دستگاه اتوبوس در سال شمسی ۹۸ و همچنین وارد شدن ۱۰۰ دستگاه مینی بوس جدید در سال شمسی ۹۸ در دستور کار قرار گرفته و همچنین بایستی و حتما عنوان کرد که در حال حاضر، شهروندان و مردم شهر تنها یک چهارم هزینه حمل و همچنین نقل عمومی در اتوبوس و همچنین قطار شهری را می‌پردازند.

او همچنین تنها راهکار کاهش معضلات ترافیکی شهرستان را اصلاح فرهنگ و همچنین رفتار ترافیکی شهروندان دانست و همچنین بر اجرای سیاست‌های توسعه شبکه حمل و همچنین نقل عمومی تاکید کرد و همچنین افزود:تا هنگام و زمانی که به سمت حمل و همچنین نقل عمومی پیش نرویم هیچ پروژه ترافیکی کمکی به کاهش ترافیک شهرستان نمی‌می شود. امروز ارزانی سوخت شامل عواملی می باشد که رغبتی به بهره بری و استفاده از حمل و همچنین نقل عمومی ساخته یا ایجاد نمی‌کند.

عضو شورای شهرستان مشهد گفت: طرح ترافیک هسته مرکزی شهرستان در دست بررسی کردن می باشد و همچنین چاره‌ای جز اعمال محدودیت‌ها وجود ندارد، هنگام و زمانی که در کلانشهر زندگی می‌کنیم بایستی و حتما یک سری محدودیت‌ها را  بپذیریم و همچنین غیر از آن هم هیچ پروژه‌ای نمی‌تواند به ما کمک کند.

بهاروند عنوان کرد: در طول سال شمسی‌ها دائما گفته و همچنین اطلاع رسانی شده ولی باید توجه داشت بهرحال فرهنگسازی ضعیف می باشد و همچنین متاسفانه دچار ضعف قوانین و همچنین کنترل‌های ضعیف نیز هستیم.اجرای مداوم یک قانون ضعیف تاثیر خیلی زیاد بیشتری از اجرای سفت و همچنین سخت مقطعی قوانین  دارد، در شهرستان مشهد اعمال قانون فیزیکی و همچنین هوشمند بخوبی انجام نمی‌می شود. 

انتهای پیام/ ع

بهره‌برداری از بلوار نماز و همچنین کمربند جنوبی بار ترافیکی مشهد را کاهش می‌دهد در تاریخ ۲۴ February 2019 | 10:26 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …