خانه / اخبار خراسان / حرم رضوی در شب میلاد حضرت زهرا(س) غرق در نور و همچنین شادی می باشد

حرم رضوی در شب میلاد حضرت زهرا(س) غرق در نور و همچنین شادی می باشد

حرم رضوی در شب میلاد حضرت زهرا(س) غرق در نور و همچنین شادی می باشد

|حرم رضوی در شب میلاد حضرت زهرا(س) غرق در نور و همچنین شادی می باشد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، همزمان با شب میلاد حضرت زهرا(س) صحن‌های حرم مطهر و همچنین خیابان‌های منتهی به حرم آذین‌بندی شده و همچنین زائران و همچنین مجاوران بسیاری جهت عرض تبریک به ثامن الائمه(ع) به بارگاه ملکوتی رضوی مشرف شده‌اند.

در شب میلاد یاس نبوی طبق آیین هر ساله خادمان بارگاه منور رضوی بعد از اقامه نماز مغرب و همچنین عشاء، نوای خوش و همچنین معنوی نقاره‌ها را در حرم مطهر رضوی طنین انداخته و همچنین آن میلاد خجسته را به عموم عاشقان و همچنین دلدادگان اهل بیت(ع) بشارت دادند.

از عصر امروز خادمان بارگاه منور رضوی در ورودی‎های حرم با شیرینی از زائران پذیرایی به عمل آورده و همچنین آنها را  جهت بهرمندی از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های جشن همین امشب به رواق امام و پیشوا خمینی(ره) هدایت می‌کردند.هم اکنون صحن و همچنین سرای آستان ملائک پاسبان رضوی غرق نور و همچنین شادمانی می باشد و همچنین بوی عطر گلاب و همچنین عود در صحن و همچنین سرای آستان گسترده شده و همچنین مشام جان را نوازش می‎دهد.

انتهای پیام/ش

حرم رضوی در شب میلاد حضرت زهرا(س) غرق در نور و همچنین شادی می باشد در تاریخ ۲۵ February 2019 | 5:35 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …