خانه / اخبار خراسان / خراسان رضوی| بعضی خود را پشت تحریم‌ها پنهان کرده و همچنین همه معظلات و مسائل و مشکلات را به آن هم نسبت می‌دهند

خراسان رضوی| بعضی خود را پشت تحریم‌ها پنهان کرده و همچنین همه معظلات و مسائل و مشکلات را به آن هم نسبت می‌دهند

خراسان رضوی| بعضی خود را پشت تحریم‌ها پنهان کرده و همچنین همه معظلات و مسائل و مشکلات را به آن هم نسبت می‌دهند

|خراسان رضوی| بعضی خود را پشت تحریم‌ها پنهان کرده و همچنین همه معظلات و مسائل و مشکلات را به آن هم نسبت می‌دهند از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از گناباد، محمدحسین صفارهرندی در همایش تبیین گام دوم انقلاب در محل مصلی امام و پیشوا خمینی(ره) گناباد اظهار داشت: مقام معظم رهبری با نگاهی واقعه بینانه و همچنین ارزیابی درست از قبل آن بیانیه را ابلاغ نموده اند.

او همچنین افزود: کارنامه انقلاب در ۴۰ سال شمسی قبل درخشان و همچنین قابل افتخار بوده و همچنین در بعدی نیز باب نوآوری و همچنین رسیدن به روش‌های جدید و تو و تازه بسته نخواهد بود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: انقلاب دائما در حال نوآوری می باشد و همچنین شاهد آن هم بودیم که در بعضی مراحل سمت‌ها و همچنین یا مجامعی را حذف کرده و همچنین شاید در صورتی که به‌جای سمت نخست وزیری سمت ریاست جمهوری را حذف می‌کرد اوضاع بهتر بود زیرا متاسفانه ریاست جمهورهای ما به‌جای آن که خود را ریاست حکومت بدانند ریاست ملت فرض می‌کنند که آن کار آن هم‌ها را از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های اصلی باز می‌دارد.

صفارهرندی گفتن کرد: حضور پرشور شهروندان و مردم شهر در انتخابات نشان دهنده علاقه و همچنین اعتماد شهروندان و مردم شهر به نظام و همچنین انقلاب می باشد ولی متاسفانه عده‌ای در شرایط کنونی گفتن کنند که انقلاب به بن بست رسیده و همچنین بایستی و حتما دست از آرمان‌ها برداریم در حالی که به برکت انقلاب در خیلی از حوزه‌ها جزو ۲۰ کشور اول جهان هستیم و همچنین در بعضی موارد که در رتبه‌های اول قرار داریم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر گفتن کرد: بعضی خود را در پشت تحریم‌ها پنهان نموده اند و همچنین هر مشکلی را ربط به آن هم می‌دهند در صورتی که آن معظلات و مسائل و مشکلات برگرفته از سوءمدیریت آن هم‌ها می باشد.

صفارهرندی گفت: نگاه به غرب با آیین انقلاب همخوانی ندارد در صورتی که انقلاب می‌گوید جهت معظلات و مسائل و مشکلات راه پیدا کنید و همچنین انقلاب راه را نشان می‌دهد و همچنین آن ۴۰ ساله انقلاب به همین شکل بوده می باشد.

آن استاد دانشگاه عنوان کرد: در صورتی که انقلاب جاری باشد همه ظرفیت‌های ملی شکوفا می‌می شود و همچنین فتوحات انقلاب در آن ۴۰ سال شمسی زیاد می باشد که صورتی که با دست خالی آن‌ها بدست آمده و همچنین در بعدی نیز پیشرفت‌ها و همچنین فتوحات چند برابری خواهیم داشت و همچنین ۴۰ ساله دوم ادامه دهند ۴۰ ساله اول خواهد بود.

او همچنین با اشاره به آنکه قبل از انقلاب به دلیل عملکرد مزدورانه شاه ملت‌های اطراف از ایران نفرت داشتند و همچنین از ما فاصله می‌گرفتند، گفتن کرد: امروز هنگام و زمانی که ملت‌ها طرازبندی می‌کنند نفرت از آمریکا در کشورهای اسلامی حدود ۷۰ قسمت و بخش و همچنین محبوبیت ایران بیش از ۷۰ قسمت و بخش می باشد و همچنین آن آمار نشان‌دهنده حوزه نفوذ ایران بوده که آمریکا با حسرت به آن هم اذعان دارد.

انتهای پیام/ح

خراسان رضوی| بعضی خود را پشت تحریم‌ها پنهان کرده و همچنین همه معظلات و مسائل و مشکلات را به آن هم نسبت می‌دهند در تاریخ ۳ March 2019 | 5:24 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …