خانه / اخبار خراسان / امام و پیشوا‌جمعه مشهد: آقای ریاست‌جمهور مشکل توزیع کالا از کجا آمده؟/ هر کسی از بیانیه "گام دوم" تخلف کند خائن به ظهور امام و پیشوا زمان(عج) می باشد

امام و پیشوا‌جمعه مشهد: آقای ریاست‌جمهور مشکل توزیع کالا از کجا آمده؟/ هر کسی از بیانیه "گام دوم" تخلف کند خائن به ظهور امام و پیشوا زمان(عج) می باشد

امام و پیشوا‌جمعه مشهد: آقای ریاست‌جمهور مشکل توزیع کالا از کجا آمده؟/ هر کسی از بیانیه "گام دوم" تخلف کند خائن به ظهور امام و پیشوا زمان(عج) می باشد

|امام و پیشوا‌جمعه مشهد: آقای ریاست‌جمهور مشکل توزیع کالا از کجا آمده؟/ هر کسی از بیانیه "گام دوم" تخلف کند خائن به ظهور امام و پیشوا زمان(عج) می باشد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز‌جمعه مشهد اظهار داشت: استغفار در ماه رجب جایگاه بارزی دارد و همچنین بایستی و حتما از برکات آن ماه بهره‌مند شد. هر‌‌کس طالب احسان از غیرفضل خداوند متعال باشد گرسنه و همچنین قحطی‌زده باقی می‌ماند و همچنین تمام آن مسائل در برکات دعای ماه رجب آمده می باشد.

امام و پیشوا‌جمعه مشهدمقدس با اشاره به آنکه ماه تبریک و مبارک رجب، ماه رحمت خداوند می باشد و همچنین همه شامل آن رحمت الهی می‌شوند، گفتن کرد: در موضوع شیطان‌شناسی از نگاه نهج‌البلاغه در تکمیل بحث شیطان‌شناسی از قرآن بایستی و حتما عنوان کرد که امیرالمومنین(ع) تعبیری در مورد صید‌شده‌ها و همچنین شکار‌شده‌های شیطان دارند.

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌رضوی اضافه کرد: حضرت علی (ع) در خطبه ۱۲۷ نهج‌البلاغه می‌فرمایند، اشخاص شاذ در جوامع انسانی و همچنین در امت طعمه‌های شیطان خواهند بود، تعبیر شاذ به‌عنوان طعمه شیطان، یک تبیین قابل دقت می باشد، شاذ در واقعیت و حقیقت افرادی خواهند بود که در عرصه‌های فعالیت‌های مذهبی تنها حرکت می‌کنند، دنبال‌رو رهبری نیستند و همچنین از امامت تبعیت نمی‌کنند. آن‌ها برحسب روش فکری خودشان تنها از اسلام برداشت می‌کنند و همچنین براساس برداشت‌های خودشان حرکت‌های دینی دارند، در واقع می‌گوید هرچه از دین فهمیدم عمل می‌کنم، در حالی که دین یک جریان تخصصی می باشد.

او همچنین گفتن کرد: دین در عرصه تکالیف فردی، شناخت سبک زندگی یک جریان تخصصی می باشد و همچنین متخصص می‌خواهد، تشخیص حرام و همچنین حلال پس نتیجه آن می شود که استتناج و همچنین استنباط از قرآن کریم می باشد. سیره سیاسی امام و پیشوا باقر(ع) جهت ما آموزه قابل توجهی دارد و همچنین آن هم بهره‌برداری از نقطه عطف می باشد؛ وجود مقدس آن امام و پیشوا همام در نقطه عطف تاریخ اسلام ظهور کردند؛ بنی‌‌امیه در حال سقوط بوده و همچنین بنی‌عباس به اقتدار و قدرت نرسیده بود و همچنین آن نقطه عطف نیازمند تحولی از نظر فکری و همچنین فرهنگی بود و همچنین انقلاب فرهنگی توسط امام و پیشوا باقر(ع) صورت گرفت.

آیت‌الله علم‌الهدی تصریح کرد: امام و پیشوا باقر(ع) با یک انقلاب فرهنگی، اسلام را در قالب یک برنامه جذاب و جالب و خوب عملی و همچنین دین آسمانی نشان دادند تا آن مکتب، باورمندانه جای بگیرد و همچنین وجود مقدس ایشان از آن نقطه عطف بهره بری و استفاده کردند که آن پیشامد جدید در تاریخ هر انقلاب و همچنین جریانی یک آموزه می باشد که آن بیداری را ساخته یا ایجاد می‌کند؛ گذشت ۴۰ سال شمسی از عمر پیروزی انقلاب جهت ما یک نقطه عطف می باشد.

او همچنین افزود: در پایان ۴۰ سال شمسی به موضعی از اقتدار جهانی رسیدیم که قوی‌ترین اقتدار و قدرت‌های استکباری دنیا در مقام سلطه بر منطقه از ما شکست خوردند؛ در حوزه پیشرفت علمی و همچنین فرآیندهای بالای فناوری به قله‌ای رسیدیم که در کنار کشورهای پیشرفته قرار گرفته و همچنین در زمره کشورهای در حال توسعه قرار گرفتیم؛ آن عمر انقلاب ما بود. استقلالی که در ۴۰ سال شمسی پای آن هم ایستادیم و همچنین برایش شهید و همچنین عزیز دادیم، ما را به‌صورت تنها کشور مستقل و همچنین تنها ملت مستقلی درآورد که خودمان جهت خودمان اراده و تصمیم راسخ می‌گیریم و همچنین هیچ قدرتی در دنیا جهت ما اراده و تصمیم راسخ نمی‌گیرد.

امام و پیشوا‌جمعه مشهدمقدس با اشاره به آنکه رهبر عزیز و همچنین حکیم ما با توجه به آن نقطه عطف، سند راهبردی بالادستی جهت ۴۰ سال شمسی بعدی در اختیار ما قرار دادند که آن هم بیانیه “گام دوم” می باشد، گفت: در آن بیانیه مشخص کردند که کجای بحث و داستان هستیم؛ بعد راهبرد را به‌عنوان یک سند بالادستی ۴۰ سال شمسی آیند‌ه‌ای که مسیر را بایستی و حتما طی کنیم در اختیارمان گذاشتند و همچنین آرمان نهایی و همچنین هدف آخر‌ را نیز مشخص کردند که ساخته یا ایجاد “تمدن نوین اسلامی” می باشد.

او همچنین افزود: با آن هدف و همچنین آرمان، هر کسی از آن سند راهبردی تخلف کند؛ تحت عنوان یک مسئول اجرایی و همچنین قضایی و همچنین نماینده مجلس و همچنین نماینده ولی‌فقیه و همچنین یا یک کادر عملیاتی، آن خائن به ظهور امام و پیشوا زمان(عج) می باشد. مقام معظم رهبری قدم آخر را مشخص فرمودند؛ نقطه هدف‌ ۴۰ ساله دوم را مشخص کردند که باره‌سازی جهت طلوع خورشید ولایت می باشد.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: در صورتی که با اقتدار و قدرت‌یابی مسئولیتی را به‌دست بگیرید و همچنین مسیر جامعه و همچنین مملکت را بخواهید از آن سند راهبردی تغییر دهید خائن به ظهور امام و پیشوا زمان(عج) هستید؛ آن سند راهبردی و همچنین بیانیه مقام معظم رهبری یک مانیفست می باشد و همچنین چیز ساده‌ای مثل سفارش و همچنین توصیه نیست که رهایش کنیم و همچنین یا همایش جهت تفسیر بیانیه رهبری تشکیل دهیم و همچنین سپس تمام می شود، مثل کاری که با وصیت‌نامه امام و پیشوا راحل کردیم؛ آن تمام‌شدنی نیست. هر مسئولی سر کار می‌آید بایستی و حتما بیانیه “گام دوم” مقابلش باشد زیرا آن جهت عمل‌کردن می باشد و همچنین نه جهت گفتن لفظی و همچنین تبیین ما.

آیت‌الله علم‌الهدی ادامه داد: آن خصوصیات دو اقتضاء دارد؛ یکی آنکه مردمی که قرار می باشد مسئول و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریز مثل ریاست‌جمهور و همچنین نماینده مجلس و همچنین خبرگان مشخص کردن کنند بایستی و حتما کسی را انتخاب کنند که با آن سند سنخیت دارد؛ هر مقامی که قرار می باشد مسئولی را به‌کار گیرد بایستی و حتما انتظارات و همچنین محتوای آن سند را لحاظ کند. ابتدای صدور آن سند مصادف شد با مشخص کردن مسئول قوه قضائیه و همچنین مشخص کردن تولیت قضا در آن کشور. مقام معظم رهبری عنصری که فقیه درس خارج و همچنین شامل دکتری فقه و همچنین حقوق می باشد و همچنین ۳۵ سال شمسی مسئولیت قضایی در دادستانی‌های متنوع و گوناگون و مختلف بوده به آن عنوان منصوب فرمودند که آن انتصاب تطبیق با محتوای بیانیه دارد.

او همچنین گفت: برحسب بیانیه گام دوم در پیشامد جدید دستگاه قضایی، انتظار آن می باشد که مبارزه جدی‌تر با انواع فسادها صورت بگیرد و همچنین با یک تیزبینی جریان‌هایی را از قوه قضائیه در دستگاه‌های متنوع و گوناگون و مختلف اجرایی و همچنین حکومتی کشور به‌کار بگمارد و همچنین دست مفسد را آن هم لحظه اول بگیرند. مبارزه واقعی با فساد توسط دستگاه قضایی در دو بستر دستگاه‌‌های درون حکومتی و همچنین دستگاه‌های برون حکومتی و همچنین فرهنگی و اجتماعی و همچنین اقتصادی بایستی و حتما صورت بگیرد.

امام و پیشوا جمعه مشهدمقدس ادامه داد: آقای ریاست‌جمهور در گیلان نقطه‌ای را عنوان کردند که «در آن کشور در کالا کمبود نداریم و همچنین تمام انبارهای ما پر از کالاست و همچنین هر روز اطلاعات از انبارهای کالای اساسی کشور تحصیل می‌کنم و همچنین مشکل ما در توزیع می باشد‌» آن مشکل توزیع از کجا آمده آقای ریاست‌جمهور؟ از فساد در مدیریت و همچنین تدبیر آمده که امیدهای شهروندان و مردم شهر را به باد داد.

او همچنین تاکید کرد: می‌گوئید انبارها پر از کالای اساسی می باشد و همچنین گوشت وافر، ولی باید توجه داشت شهروندان و مردم شهر و همچنین قشر ضعیفِ آسیب‌پذیر بیش از ۲-۳ ماه می باشد که گوشت به زن و همچنین بچه‌هایشان نرسیده؛ آن جز فساد در توزیع می باشد؟ مگر قصابی‌ها گوشت نمی‌فروشند؟ گوشت کیلویی ۱۲۰ هزار تومان که توزیع تو را دچار مشکل کرده جز یک مدیریت فاسد پشت سرش می باشد که آن‌ها را در اختیار عناصر سودجوی زالو صفت قرار داده می باشد؟‌

آیت‌الله علم‌الهدی افزود: از ابتدا داد زدیم فساد و همچنین سوءمدیریت و همچنین تدبیر و همچنین خود ریاست‌جمهور هم عنوان کرد مشکل در توزیع می باشد؛ آن مشکل بایستی و حتما برداشته می شود. عید امسال دقت و همچنین مراقبت زیادتری می‌خواهد؛ آن جشن نیکوکاری هر سال شمسی جشن بود ولی باید توجه داشت امسال جشن نیست بلکه به‌فریاد رسیدن می باشد و همچنین دادرسی کردن از خانواده‌های آبرومند مستضعف؛ با همت قیام کنید. جهت فقرا عید به‌وجود بیاورید؛ شادی به‌وجود بیاورید تا آن عید را در گرسنگی و همچنین ناداری به‌عزا سر نکنند.

او همچنین گفت: شهروندان و مردم شهر ما در آن ۴۰ سال شمسی در عرصه بودند و همچنین اکنون نیز خواهند بود و همچنین با یک حرکت جهادی وارد جشن نیکوکاری شوید. جهاد از طرف شهروندان و مردم شهر جهت کمک‌کردن و همچنین جهاد امدادگران در توزیع. تو بیائید در توزیع جهاد کنید؛ از امدادگران کمیته امداد و همچنین آستان قدس که حرکات جذاب و جالب توجهی کردند و همچنین ۱۵ تن گوشت به منزل و خانه فقرا رساندند تشکر می‌کنم. آن‌ها را جهادگرانه انجام دهید و همچنین شبانه روز نخوابید.

انتهای پیام/ ز

امام و پیشوا‌جمعه مشهد: آقای ریاست‌جمهور مشکل توزیع کالا از کجا آمده؟/ هر کسی از بیانیه "گام دوم" تخلف کند خائن به ظهور امام و پیشوا زمان(عج) می باشد در تاریخ ۸ March 2019 | 9:19 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …