خانه / اخبار خراسان / باره توسعه صنایع مادر در خراسان رضوی فراهم می‌می شود

باره توسعه صنایع مادر در خراسان رضوی فراهم می‌می شود

باره توسعه صنایع مادر در خراسان رضوی فراهم می‌می شود

|باره توسعه صنایع مادر در خراسان رضوی فراهم می‌می شود از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از سبزوار، علیرضا رزم حسینی ظهر امروز در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان که در مسجد جامع شهرستان جوین برگزار شد، با گفتن آنکه در چهار دهه قبل و همچنین با وجود همه معظلات و مسائل و مشکلات حاصل از دشمنی استکبار با ملت ایران شاهد ارائه سرویس ها و خدمات زیربنایی خیلی زیاد خوبی در منطقه ها و مناطق متنوع و گوناگون و مختلف کشور هستیم، اظهار داشت:  امروز نمی‌قدرت با مدیریت چهار دهه قبل کشور را مدیریت کرد بلکه بایستی و حتما با شیوه جدید مدیریتی، کشور را در مسیر تعالی، رشد و همچنین پیشرفت قرار داد.

او همچنین با گفتن آنکه امروز در آستانه چهل سالگی دوم انقلاب هستیم عنوان کرد: در آغاز دهه پنجم انقلاب بایستی و حتما راه غیره ای را جهت رسیدن به اهداف انقلاب پیش گرفت، در ۴۰ سال شمسی قبل ملت ایران تلخی‌ها و همچنین شیرینی‌های بسیاری را تجربه کرده می باشد ولی باید توجه داشت همواره پیروز و همچنین سربلند بوده‌اند. 

استاندار خراسان رضوی همدلی، وحدت رویه و همچنین همبستگی را به عنوان مهم‌ترین الزامات شیوه جدید مدیریت کشور دانست و همچنین ادامه داد: وجود تیم‌ها و همچنین جناح‌های سیاسی در کشور سبب  رشد و همچنین بالندگی کشور خواهد شد، از نظر قانون هم آن موضوع ایرادی ندارد ولی باید توجه داشت فعالیت سیاسی نباید منجر به اختلاف سلیقه  و همچنین درگیری و همچنین عقب افتادگی کشور می شود.

رزم حسینی با تاکید بر آنکه با اجرای طرح مدل مثلث توسعه اقتصادی باره جهت  کاهش تمرکزگرایی اداری، افزایش انسجام بین دستگاه‌های اجرایی و همچنین حاکمیتی فراهم و همچنین اختلاف اختلافات سیاسی را به حداقل ممکن می‌رسد، ادامه داد: نباید در شرایط جنگ اقتصادی از اصولگرایی و همچنین اصلاح طلبی  سخن گفت.

او همچنین خاطر نشان کرد: آن ادبیات باعث ساخته یا ایجاد انشقاق بین شهروندان و مردم شهر می‌می شود، مقام معظم رهبری هم بارها تاکید کردند که ما چنین ادبیاتی را قبول نداریم.

استاندار خراسان رضوی در ادامه با تاکید بر آنکه سرمایه‌گذاری که به‌رغم فعالیت در قسمت و بخش خصوصی، به صورت داوطلبانه وارد عرصه اقتصادی می‌می شود و همچنین از همه قدرت خود جهت اشتغال زایی و همچنین توانمندسازی شهروندان و مردم شهر بهره بری و استفاده می‌کند، مجاهد اقتصادی می باشد، گفت: ما وظیفه داریم آن مجاهد اقتصادی را یاری کنیم تا بتواند در جهت ساخته یا ایجاد اشتغال در کشور تلاش کند. 

او همچنین در پایان با اشاره به نقش روستاها در اجرای مثلث توسعه اقتصادی عنوان کرد: شوراهای اسلامی شهرها و روستاها و همچنین روستاها در خدمت مدل مثلث توسعه اقتصادی خواهند بود تا از آن طریق ضمن توانمندسازی شهروندان و مردم شهر، باره مهاجرت معکوس از حاشیه شهرها و روستاها به روستاها فراهم می شود.

انتهای پیام/ ز

باره توسعه صنایع مادر در خراسان رضوی فراهم می‌می شود در تاریخ ۹ March 2019 | 12:42 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …