خانه / اخبار خراسان / فرمانده سپاه خراسان رضوی: «استقامت رسانه‌ای» بایستی و حتما در شرایط عملیات روانی دشمن تبیین می شود

فرمانده سپاه خراسان رضوی: «استقامت رسانه‌ای» بایستی و حتما در شرایط عملیات روانی دشمن تبیین می شود

فرمانده سپاه خراسان رضوی: «استقامت رسانه‌ای» بایستی و حتما در شرایط عملیات روانی دشمن تبیین می شود

|فرمانده سپاه خراسان رضوی: «استقامت رسانه‌ای» بایستی و حتما در شرایط عملیات روانی دشمن تبیین می شود از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، سردار یعقوبعلی نظری عصر امروز در جلسه قرارگاه رسانه‌ای خراسان رضوی در محل روزنامه قدس اظهار داشت: رسانه‌های حاضر در قرارگاه رسانه‌ای استان با وجود اختلاف نظرها، شامل اشتراکاتی نیز خواهند بود امیدآفرینی در شرایط حاضر یک پیشامد جدید قطعی می باشد که بایستی و حتما در دستور کار قرار بگیرد.

فرمانده سپاه امام و پیشوا رضا(ع) خراسان رضوی با اشاره به آنکه دشمن درصدد عملیات روانی می باشد و همچنین آن اقدام را با تمام قوای خود صورت می‌دهد عنوان کرد: قسمت و بخش عمده‌ای از مشکلاتی که در حال حاضر داریم معظلات و مسائل و مشکلات روبنایی می باشد و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات زیرساختی و همچنین زیربنایی نیست در واقع آن معظلات و مسائل و مشکلات به مبانی و همچنین ظرفیت‌ها نظام بازنمی‌گردد.

نظری با گفتن آنکه ریشه آن معظلات و مسائل و مشکلات را بایستی و حتما در نحوه اجرا جستجو کرد خاطرنشان کرد: بایستی و حتما کارکرد نظام را از کارکرد اجرایی متمایز کرد زیرا قرار نیست حساب من مسئول به پای نظام قرار داده می شود و همچنین در واقع آن دو نباید با یکدیگر مخلوط شوند و همچنین اینجاست که کار رسانه برجسته می‌می شود.

او همچنین افزود: خوشبختانه در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی شامل مبانی و همچنین ساختارهای محکمی هستیم و همچنین در تمامی عرصه‌ها در باره زیرساختی خیلی زیاد قوی هستیم که نمونه آن هم را می‌قدرت در عرصه سیاسی و همچنین فرهنگی و اجتماعی و همچنین عمرانی و همچنین حتی اقتصادی دیدن کرد.

فرمانده سپاه امام و پیشوا رضا(ع) خراسان رضوی گفت: در پردازش موضوعات و همچنین تاکید بر امیدآفرینی نیز رسانه‌‌ها شامل یک کارکرد و همچنین عقبه قوی خواهند بود و همچنین از سوی دیگر شاهد هستیم که عملیات روانی دشمن با تمام اقتدار و قدرت در حال انجام می باشد و همچنین بایستی و حتما جهت خنثی‌سازی آن هم استدلال قوی صورت بگیرد.

نظری تصریح کرد: بایستی و حتما در باره مقابله با تاکتیک‌های روانی دشمن ما نیز به دنبال راهبردهای ویژه ای باشیم و همچنین به‌نظر می‌رسد استقامت رسانه‌ای به معنای آماده کردن شهروندان و مردم شهر جهت رویارویی با شرایط می‌تواند یکی از آن راهبردها باشد.

او همچنین گفت: مقابله با استکبار نیازمند اراده‌ای قوی و همچنین مستحکم می باشد؛ در آن مسیر ایرادی ندارد که رسانه‌ها یکدیگر را نقد کنند ولی باید توجه داشت بایستی و حتما روی موارد و نکات مشترک نیز هم‌افزایی داشت.

انتهای پیام/ح

فرمانده سپاه خراسان رضوی: «استقامت رسانه‌ای» بایستی و حتما در شرایط عملیات روانی دشمن تبیین می شود در تاریخ ۱۰ March 2019 | 2:58 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …