خانه / اخبار خراسان / دعوت تولیت آستان قدس از شهروندان و مردم شهر جهت شرکت در سخنرانی نوروزی مقام معظم رهبری

دعوت تولیت آستان قدس از شهروندان و مردم شهر جهت شرکت در سخنرانی نوروزی مقام معظم رهبری

دعوت تولیت آستان قدس از شهروندان و مردم شهر جهت شرکت در سخنرانی نوروزی مقام معظم رهبری

|دعوت تولیت آستان قدس از شهروندان و مردم شهر جهت شرکت در سخنرانی نوروزی مقام معظم رهبری از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، حجت‌الاسلام و همچنین المسلمین سیدابراهیم رئیسی؛ تولیت آستان قدس رضوی با صدور پیامی از شهروندان و مردم شهر جهت شرکت در سخنرانی رهبر معظم انقلاب در روز اول فروردین دعوت کرد.

در آن پیام آمده می باشد:

آغاز سال شمسی ۱۳۹۸ و همچنین اولین روز فروردین مقارن با ایام البیض ماه رجب المرجب، فصل شکوفایی طبیعت را با بهار دعا و همچنین نیایش پیوند زده، و همچنین شمیم دل انگیز مناجات و همچنین رایحه روح قسمت و بخش بندگی خداوند تبارک و تعالی، جان‌های مشتاقان را نوازش می‌دهد.

آنچه برکت آن تقارن تبریک و مبارک را جهت ما اکثرا و بیشتر و همچنین باشکوه‌تر جلوه می‌نماید درک آن ایام نورانی در جوار مضجع شریف رضوی، و همچنین در ماه زیارتی خاصه امام و پیشوا هشتم (ع) می‌باشد.

همچنین به سیاق هر سال شمسی جهت ما اهالی مشهد مقدس و همچنین زائرین امام و پیشوا رئوف علیه السلام، بهار با رنگ و همچنین بوی متفاوتی حلول می‌کند. میزبانی از رهبری حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله العظمی امام و پیشوا خامنهای و همچنین بهره گیری از منویات و همچنین رهنمودهایشان، که در واقع تبیین رویکردها و همچنین جهت گیری های سالیانه جمهوری اسلامی ایران و همچنین جهان اسلام در قبال موضوعات و همچنین مسائل پیش رو می‌باشد، توفیق بزرگی می باشد که خدای متعال به واسطه مجاورت با حضرت علی بن موسی‌الرضا (ع) نصیب ما کرده می باشد.

اینجانب، پیشاپیش، با تبریک سال شمسی نو به محضر همه ایرانیان عزیز و همچنین آرزوی سالی قرین با توفیقات و همچنین فتوحات اکثرا و بیشتر جهت جامعه اسلامی، از عموم زائرین و همچنین مجاورین عزیز دعوت می‌نمایم در روز پنچ شنبه اول فروردین از ساعت ۱۵ در رواق امام و پیشوا خمینی (ره) حرم مطهر گرد همآییم و همچنین از زلال فرمایشات رهبر عزیز انقلاب اسلامی سیراب شویم.

انتهای پیام/ ت

دعوت تولیت آستان قدس از شهروندان و مردم شهر جهت شرکت در سخنرانی نوروزی مقام معظم رهبری در تاریخ ۱۵ March 2019 | 3:03 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …