خانه / اخبار خراسان / هر روز خدا ۵ هزار پرس غذا در جاده‎های منتهی به مشهد توزیع می‌می شود

هر روز خدا ۵ هزار پرس غذا در جاده‎های منتهی به مشهد توزیع می‌می شود

هر روز خدا ۵ هزار پرس غذا در جاده‎های منتهی به مشهد توزیع می‌می شود

|هر روز خدا ۵ هزار پرس غذا در جاده‎های منتهی به مشهد توزیع می‌می شود از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، به نقل از آستان نیوز، سید خلیل منبتی با اشاره به فرا رسیدن ایام نوروز و همچنین حضور خیل عظیم زائران در حرم مطهر رضوی اظهار داشت: معاونت اماکن متبرکه و همچنین مسائل زائران آستان قدس رضوی حسب تأکید تولیت آستان قدس رضوی مبنی بر توجه ویژه به رفاه حال زائران، دایره خدمتی خود را از بارگاه منور رضوی فراتر برده و همچنین در خارج از آن فضای ملکوتی نیز به زائران حضرت علی بن موسی الرضا(ع) خدمت‎رسانی می‏‌کند.

او همچنین تصریح کرد: به همین منظور از ۲۸ اسفندماه ۹۷ تا ۱۴ فروردین سال شمسی ۹۸ هر روز خدا در ۵ محور منتهی به شهرستان مقدس مشهد ۵ هزار پرس نهار در مجموع به تعداد ۸۰ هزار پرس در میان مسافران و همچنین زائران نوروزی مشهد مقدس توزیع می‎می شود.

دست یار اماکن متبرکه و همچنین مسائل زائران آستان قدس رضوی تأکید کرد: محورهای فریمان، سرخس، کلات، تربت حیدریه و همچنین نیشابور از محورهایی خواهند بود که در مدت ۱۶ روز خدام بارگاه منور رضوی میزبان زائران خواهند بود.

انتهای پیام/ح

هر روز خدا ۵ هزار پرس غذا در جاده‎های منتهی به مشهد توزیع می‌می شود در تاریخ ۱۷ March 2019 | 2:25 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …