خانه / اخبار خراسان / آغاز عملیات توزیع ۲۰ هزار بسته غذایی ویژه ایام نوروز در بین محرومان مشهد

آغاز عملیات توزیع ۲۰ هزار بسته غذایی ویژه ایام نوروز در بین محرومان مشهد

آغاز عملیات توزیع ۲۰ هزار بسته غذایی ویژه ایام نوروز در بین محرومان مشهد

|آغاز عملیات توزیع ۲۰ هزار بسته غذایی ویژه ایام نوروز در بین محرومان مشهد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهد به نقل از آستان نیوز، حامد صادقی، سرپرست معاونت محروم و بی بهره‌زدایی آستان قدس رضوی در مورد کیفیت اجرای آن طرح گفت: با توجه به نزدیک شدن به سال شمسی نو و همچنین فشارهای اقتصادی به‌روی شهروندان و مردم شهر به خصوص اقشار آسیب پذیر، همچنین تأکید تولیت آستان قدس رضوی نسبت به اجرای طرح «مشهد بدون گرسنه» اراده و تصمیم راسخ به برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی و همچنین اجرای آن طرح گرفته شده می باشد.

او همچنین گستره اجرای آن طرح را در مشهد و همچنین شهرستان‌های خراسان رضوی عنوان کرد و همچنین افزود: در چارچوب آن طرح، بیش از ۲۰ هزار سبد کالا هر یک به ارزش ۲۰۰ هزار تومان و همچنین به مقدار و اندازه یک خانوار ۵ نفره جهت معیشت یک ماه شامل هشت نوع مواد غذایی اعم از یک کیسه برنج، حبوبات، روغن، رب، سویا و همچنین … بین نیازمندان توزیع می‌می شود.

صادقی گفتن کرد: طی روزهای قبل، حدود ۵ هزار بسته از آن اقلام جهت ۲۷ شهرستان استان خراسان رضوی ارسال و همچنین توزیع شده و همچنین توزیع ۱۵ هزار بسته دیگر نیز از روز قبل توسط خادمیاران در شهرستان مشهد آغاز شده می باشد.

او همچنین با اشاره به دیگر ابعاد طرح گفت: ۱۵ هزار خانوار تحت پوشش آن طرح که فاقد سرپرست و همچنین یا سرپرست ناتوان خواهند بود و همچنین هیچ گونه درآمدی به غیر از یارانه ندارند، توسط کانون‌های خادمیاری محله‌ای شناسایی شده‌اند و همچنین حواله گرفتن آن بسته غذایی را گرفته‌اند و همچنین از روز قبل جهت گرفتن آن هم اقدام می‌کنند.

سرپرست معاونت محروم و بی بهره زدایی آستان قدس رضوی اضافه کرد: جهت تسهیل رفت و همچنین آمد آن تیم‌ها به محل گرفتن آن بسته‌های غذایی، با هماهنگی‌های گرفته شده اتوبوس‎هایی را در اختیار کانون‌های خادمیاری محلات قرار داده‌ایم و همچنین در زمان مشخصی آن اشخاص به صورت تیمی رفت و آمد و مراجعه می‌کنند.

او همچنین ابراز کرد: بنا به تأکید تولیت آستان قدس رضوی مبنی بر توزیع و همچنین گرفتن آن بسته‎های غذایی تا پیش از آغاز سال شمسی نو، بنا داریم طرح حداکثر تا ۲۹ اسفندماه اجرایی می شود و همچنین آن سبدهای کالا در اختیار همه خانواده‌های هدف طرح قرار گیرد.

آن مقام مسئول در آستان قدس رضوی همچنین از دور دوم آن طرح خبر داد و همچنین گفت: در ایام ماه تبریک و مبارک رمضان هم دور دیگر آن طرح به اجرا در خواهد آمد و همچنین بسته‌های غذایی بین خانواده‎های نیازمند مشهدی توزیع می‌می شود.

او همچنین ابرازکرد: از شامگاه ۲۸ اسفندماه لغایت ۱۹ فروردین‌ماه نیز میان اشخاص فاقد سرپناه شامل کارتون خواب‎ها، معتادان و همچنین … توسط تیم‌های خادمیاری از ساعت ۱۸ تا ۲۴ هر شب غذای گرم توزیع می‎کنیم.

صادقی همچنین گفت: عموم شهروندان و مردم شهر نیز می‎توانند از طریق کد دستوری #۸* و همچنین تلفن سه رقمی ۱۳۸ در آن طرح خداپسندانه مشارکت داشته و همچنین در جهت تحقق «مشهد بدون گرسنه» گام برداند و همچنین امیدواریم به زودی آن طرح توسط خیران در کل کشور اشاعه یابد و همچنین دیگر اثری از فقر و همچنین محروم و بی بهره در کشور نبینیم.

انتهای پیام/ن

آغاز عملیات توزیع ۲۰ هزار بسته غذایی ویژه ایام نوروز در بین محرومان مشهد در تاریخ ۱۸ March 2019 | 3:42 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …