خانه / اخبار خراسان / بسیج امکانات آستان قدس رضوی جهت خدمت‌رسانی به منطقه ها و مناطق زلزله‌زده گلستان

بسیج امکانات آستان قدس رضوی جهت خدمت‌رسانی به منطقه ها و مناطق زلزله‌زده گلستان

بسیج امکانات آستان قدس رضوی جهت خدمت‌رسانی به منطقه ها و مناطق زلزله‌زده گلستان

|بسیج امکانات آستان قدس رضوی جهت خدمت‌رسانی به منطقه ها و مناطق زلزله‌زده گلستان از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، به نقل از آستان نیوز، بیش از هزار و همچنین ۲۰۰ فرد یا شخص از خادمیاران رضوی در قرارگاه مرکزی آستان قدس رضوی در منطقه ها و مناطق سیل زده حضور یافتند و همچنین مشغول خدمت‌رسانی خواهند بود.

شرکت پخش سراسری دارو و همچنین تجهیزات علم پزشکی جدید یاراطب ثامن وابسته به آستان قدس رضوی از نخستین ساعات آغاز حادثه سیل اخیر شمال کشور، محموله دارویی خود را به آن منطقه ارسال کرده می باشد. آن شرکت در واقعه سیل استان‌های کشور، با بهره‌گیری از تمام امکانات و همچنین قدرت خود، داروهای ضروری همچون محلول‌های دیالیز، انواع سرم و همچنین فرآورده‌های تزریقی و همچنین… را به شهرهای گنبد و همچنین بندر ترکمن و همچنین سایر منطقه ها و مناطق حادثه دیده ارسال کرده می باشد.

به همت آستان قدس رضوی ۶ هزار وعده غذایی در بین سیل‌زدگان استان گلستان توزیع شد. همچنین یک واحد نانوایی سیار با ظرفیت پخت هر روز خدا ۱۶ هزار قرص نان جهت کمک به سیل‌زدگان آق‌قلا در آن منطقه استقرار یافت.

تأمین ۹ دستگاه گِل کش‌ به منظور لای‌روبی منازل هم‌وطنان سیل‌زده در استان‌های گلستان و همچنین مازندران، پشتیبانی از ۳۱ تیم جهادی و همچنین همچنین تأمین ۲ هزار مترمربع کف‌پوش جهت ۱۳۳ منزل مسکونی در استان‌های گلستان، مازندران و همچنین خراسان شمالی قسمت و بخش غیره ای از اقدامات آستان قدس رضوی در منطقه ها و مناطق سیل‌زده شمال کشور به شمار می‌رود.

۳۰ پزشک و همچنین روان‌پزشک در قالب خادمیاران سلامت با همکاری بسیج جامعه پزشکان استان گلستان در حال سرویس ها و خدمات‌رسانی به حادثه‌دیدگان خواهند بود.

 یک هزار و همچنین ۵۰ بسته سبد کالا شامل چای، عدس، رب گوجه‌فرنگی، روغن مایع، انواع حبوبات، سویا، ماکارونی و همچنین برنج نیز توسط خادمیاران استان‌های گلستان، مازندران و همچنین خراسان شمالی در بین سیل‌زدگان توزیع شده می باشد.

انتهای پیام/ش

بسیج امکانات آستان قدس رضوی جهت خدمت‌رسانی به منطقه ها و مناطق زلزله‌زده گلستان در تاریخ ۲۶ March 2019 | 2:13 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …