خانه / اخبار خراسان / ۱۱۷۰ تخلف در طرح بسیج سلامت نوروزی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید مشهد کشف شد

۱۱۷۰ تخلف در طرح بسیج سلامت نوروزی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید مشهد کشف شد

۱۱۷۰ تخلف در طرح بسیج سلامت نوروزی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید مشهد کشف شد

|۱۱۷۰ تخلف در طرح بسیج سلامت نوروزی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید مشهد کشف شد از خراسان مسکن|

علی اصغر حسنی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهد مقدس اظهار داشت: از مجموع ۳۲ هزار و همچنین ۵۰۰ بازدیدی که در طرح بسیج سلامت نوروزی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید مشهد انجام شده تا کنون ۱۱۷۰ تخلف کشف و همچنین ثبت شده‌اند.

او همچنین گفتن کرد: آن بازرسی‌ها از مراکز اقامتی مانند هتل‌ها، مسافرخانه‌ها، رستورانها، آشپزخانه‌ها و همچنین سایر اماکنی از  آن دست انجام شده و همچنین در خلال آنها ۱۷ هزار نمونه‌برداری و همچنین آزمایش سلامت مواد غذایی، ۱۳ هزار و همچنین ۵۰۰ آزمایش کلرسنجی در اماکنی مانند استخرها و همچنین ۱۴۰۰ آزمایش جهت کیفیتی سنجی از تمام جهات جهت آب انجام شده می باشد.

مدیر تیم بهداشت محیط دانشگاه علوم علم پزشکی جدید مشهد با اشاره به طرح نوروزی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید مشهد در راستای حفظ سلامت زائران و همچنین مجاوران، خاطرنشان کرد: ۱۹۹ تیم بازرسی‌ها و همچنین سایر اقدامات را انجام داده و همچنین همچنین در آن طرح ۳۸۳ کارشناس بهداشت به کار گرفته شده‌اند.

حسنی ادامه داد: در طول همین بازدیدها توانستیم ۳۴ تن مواد غذایی فاسد را کشف کرده و همچنین آنها را معدوم کنیم.

او همچنین افزود: طرح بسیج سلامت نوروزی در دانشگاه علوم علم پزشکی جدید مشهد از ۲۰ اسفند ماه سال شمسی قبل آغاز شده و همچنین تا ۲۰ فروردین ماه امسال ادامه دارد.

انتهای پیام/

۱۱۷۰ تخلف در طرح بسیج سلامت نوروزی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید مشهد کشف شد در تاریخ ۳۰ March 2019 | 12:19 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …