خانه / اخبار خراسان / کمک‌های دارویی و همچنین درمانی آستان قدس رضوی جهت سیل‌زدگان گلستان ارسال شد

کمک‌های دارویی و همچنین درمانی آستان قدس رضوی جهت سیل‌زدگان گلستان ارسال شد

کمک‌های دارویی و همچنین درمانی آستان قدس رضوی جهت سیل‌زدگان گلستان ارسال شد

|کمک‌های دارویی و همچنین درمانی آستان قدس رضوی جهت سیل‌زدگان گلستان ارسال شد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهد مقدس و همچنین به نقل از آستان نیوز، محمود شبستری در ارتباط و رابطه با جزئیات آن کمک‌های دارویی و همچنین درمانی اظهار داشت: تا کنون در مجموع یک میلیارد و همچنین ۱۵۰ میلیون ریال لوازم علم پزشکی جدید و همچنین دارویی از سوی مجموعه‌های بهداشتی و همچنین درمانی آستان قدس رضوی به منطقه ها و مناطق سیل‌زده استان گلستان اهدا شده می باشد.

او همچنین گفتن کرد: با برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی و همچنین هماهنگی‌های انجام شده، یک محموله دارویی به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال از سوی بیمارستان فوق تخصصی رضوی جهت کمک به هم‌وطنان سیل‌زده آن استان ارسال شده می باشد.

ریاست بنیاد سلامت رضوی ادامه داد: همچنین یک محموله‌ دیگر شامل اقلام دارویی ضروری و همچنین تجهیزات علم پزشکی جدید به ارزش ۴۳۰ میلیون ریال از سوی مؤسسه سرویس ها و خدمات دارویی رضوی (داروخانه مرکزی امام و پیشوا رضا(ع)) به منطقه ها و مناطق سیل‌زده استان گلستان اهدا شد.

او همچنین اضافه کرد: آن بنیاد در راستای سرویس ها و خدمات‌رسانی اکثرا و بیشتر به شهروندان و مردم شهر سیل‌زده گلستان، محموله‌ای به ارزش ۱۲۰ میلیون ریال شامل شیر خشک و همچنین همچنین بسته‌های حمایتی تهیه و همچنین به آن استان فرستاده می باشد.

شبستری تصریح کرد: همچنین تیمی ۲۰ نفره شامل پزشکان عمومی و همچنین متخصص با همیاری بسیج دانشجویی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید مشهد به منظور ارائه سرویس ها و خدمات علم پزشکی جدید به سیل‌زدگان هشتم فروردین ماه به شهرستان گنبدکاووس استان گلستان اعزام شدند. آن تیم درمانی حداقل ۷ روز در منطقه جهت ارائه سرویس ها و خدمات درمانی به بیماران حضور خواهند داشت.

او همچنین در ادامه از اعلام آمادگی خادمیاران سلامت رضوی در گوشه و همچنین کنار ایران اسلامی جهت کمک به هم‌وطنان در منطقه ها و مناطق سیل‌زده سراسر کشور خبر داد و همچنین افزود: ساماندهی و همچنین هماهنگی خادمیاران سلامت رضوی جهت کمک‌رسانی به آسیب‌دیدگان از سوی مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی(دارالشفاء امام و پیشوا رضا(ع)) در حال پیگیری و همچنین انجام می باشد تا در صورت مستلزم و نیاز تیم‌های بهداشتی و همچنین درمانی با تجهیزات و همچنین امکانات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری در اسرع وقت به منطقه ها و مناطق مورد مستلزم و نیاز اعزام شوند.

ریاست بنیاد سلامت رضوی گفتن کرد: آن بنیاد با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود و همچنین مساعدت و همچنین همیاری خیرین حوزه سلامت و همچنین خادمیاران سلامت رضوی سعی کرده تا حد امکان در باره تأمین اقلام دارویی و همچنین غیردارویی مورد مستلزم و نیاز منطقه ها و مناطق سیل‌زده استان گلستان و همچنین ارائه سرویس ها و خدمات بهداشتی و همچنین درمانی به شهروندان و مردم شهر آن منطقه ها و مناطق مدد رساند.

انتهای پیام/ن

کمک‌های دارویی و همچنین درمانی آستان قدس رضوی جهت سیل‌زدگان گلستان ارسال شد در تاریخ ۱ April 2019 | 2:02 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …