خانه / اخبار خراسان / تصرف غیرمجاز اراضی آستان قدس در «ده‌غیبی» مشهد مورد پیگرد قرار گرفت

تصرف غیرمجاز اراضی آستان قدس در «ده‌غیبی» مشهد مورد پیگرد قرار گرفت

تصرف غیرمجاز اراضی آستان قدس در «ده‌غیبی» مشهد مورد پیگرد قرار گرفت

|تصرف غیرمجاز اراضی آستان قدس در «ده‌غیبی» مشهد مورد پیگرد قرار گرفت از خراسان مسکن|

قاضی مهدی حقدادی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهدمقدس اظهار داشت: تیمی به صورت شبانه و همچنین بدون هیچ اسناد مالکیتی اقدام به تصرف و همچنین ساخت و همچنین ساز در اراضی موسوم به خورشید واقع در  منطقه ۹ شهرداری مشهد نموده که  با رصد شبانه‌روزی به محض شروع به تصرف، پی‌کنی و همچنین صفحه‌گذاری، موضوع شناسایی و همچنین اشخاص تحت تعقیب قرار گرفتند.

سرپرست دادسرای ویژه شهرسازی مشهد افزود: به محض اطلاع دستورات مقتضی و همچنین قاطع صادر که با حضور گشت شورای حفظ حقوق بیت المال بهمراه شهرداری منطقه اشخاص متخلف متواری شدند که سپس با توجه دستور قضایی صادره از زمین مربوطه رفع تصرف و همچنین اوضاع آن هم  به حالت سابق اعاده شد.

حقدادی گفتن کرد: همچنین تصرفاتی نسبت به اراضی آستان قدس در قالب ساخت و همچنین ساز غیرمجاز و همچنین تغییر کاربری‌ها در قسمت اراضی ده غیبی انجام گرفته که بدوا نسبت به جلوگیری و همچنین توقف عملیات ساخت و همچنین ساز و همچنین تصرف اقدام شد و همچنین متعاقبا دستورات جهت اعاده به وضع سابق صادر که در روزهای آتی آن دستورات عملیاتی خواهد شد.

انتهای پیام/ن

تصرف غیرمجاز اراضی آستان قدس در «ده‌غیبی» مشهد مورد پیگرد قرار گرفت در تاریخ ۳ April 2019 | 7:46 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …