خانه / اخبار خراسان / مشهد|‌ ۲ محموله جدید کمک‌های مردمی به لرستان ارسال شد

مشهد|‌ ۲ محموله جدید کمک‌های مردمی به لرستان ارسال شد

مشهد|‌ ۲ محموله جدید کمک‌های مردمی به لرستان ارسال شد

|مشهد|‌ ۲ محموله جدید کمک‌های مردمی به لرستان ارسال شد از خراسان مسکن|

مجتبی محمودی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهدمقدس از ارسال ۲ محوله کمک‌های مردمی خراسان رضوی به سیل‌زدگان لرستان خبر داد و همچنین اظهار داشت: آن ۲ محوله هر یک به ارزش ۱۳۰ میلیون تومان طی ۲ مرحله در شب قبل و همچنین صبح امروز بارگیری و همچنین به لرستان ارسال شد.

او همچنین افزود: آن محموله‌ها شامل اقلام زیستی نظیر موکت، پتو و همچنین لوازم بهداشتی و همچنین همچنین مواد غذایی و همچنین انواع کنسرو بوده که به همت خیّران نیک‌اندیش روستای پیوه‌ژن و همچنین هیئت کوهنوردی خراسان رضوی با همکاری و همچنین هماهنگی جمعیت هلال احمر مشهد تهیه و همچنین ارسال شده می باشد.

سخنگوی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفتن کرد: آن ۲ محموله دوازدهمین و همچنین سیزدهمین محموله هدایای شهروندان و مردم شهر خراسان رضوی می باشد که توسط ۲ کامیون بارگیری و همچنین به منطقه ها و مناطق سیل‌زده کشور ارسال شد.

محمودی تشریح کرد: پیش از آن نیز ۱۱ محموله کمک‌های مردمی از خراسان رضوی به منطقه ها و مناطق سیل‌زده کشور ارسال شده که مقصد ۶ محموله گلستان، یک محموله سیستان و همچنین بلوچستان، ۲ محموله خوزستان و همچنین ۲ محموله لرستان ارسال بوده می باشد.

او همچنین تأکید کرد: جمع‌آوری کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان کشور توسط جمعیت هلال احمر خراسان رضوی تا هنگامی که مستلزم و نیاز سیل‌زدگان تأمین می شود، ادامه می‌یابد. 

سخنگوی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی خاطرنشان کرد: خیّران گرانقدر و همچنین شهروندان و مردم شهر نوع‌دوست می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به حساب جمعیت هلال احمر به شماره کارت۹۷۳۰-۵۰۲۵-۶۳۱۸-۵۸۹۴ بانک رفاه و همچنین یا شماره حساب۹۹۹۹۹ نزد تمامی بانک‌های سراسر کشور و همچنین یا با شماره‌گیری #۱۱۲*۷۸۰* جهت کمک به سیل‌زدگان کشور واریز کنند.

او همچنین گفتن کرد: با توجه به آنکه شهروندان و مردم شهر دائما به محض بروز حادثه‌ای جهت کمک به هموطنانشان وارد عمل می‌شوند، بعضی اشخاص سودجو با ساخته یا ایجاد کانال، تیم و همچنین پیج‌های متنوع و گوناگون و مختلف در بعضی پیام‌رسان‌ها اقدام به کلاهبرداری می‌کنند.

محمودی عنوان کرد: بنابراین بایستی و حتما مراقب باشیم که آن کمک‌ها به‌جایی سپرده می شود تا به دست نیازمند حقیقی برسد و همچنین بر همین‌ اساس مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد شهروندان گرامی کمک‌های نقدی و همچنین غیرنقدی خود را صرفاً از طریق‌ پایگاه‌های مجاز همچون جمعیت هلال احمر اهدا کنند تا آن کمک‌ها به مقصد واقعی خود واصل می شود.

انتهای پیام/ح

مشهد|‌ ۲ محموله جدید کمک‌های مردمی به لرستان ارسال شد در تاریخ ۵ April 2019 | 12:30 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …