خانه / اخبار خراسان / ریاست مجلس انتصاب تولیت آستان قدس رضوی را تبریک گفت

ریاست مجلس انتصاب تولیت آستان قدس رضوی را تبریک گفت

ریاست مجلس انتصاب تولیت آستان قدس رضوی را تبریک گفت

|ریاست مجلس انتصاب تولیت آستان قدس رضوی را تبریک گفت از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، علی لاریجانی؛ ریاست مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی انتصاب حجت‌الاسلام و همچنین المسلمین مروی را به عنوان تولیت آستان قدس رضوی تبریک گفت.

 متن پیام تبریک علی لاریجانی به شرح ذیل می باشد:

«بسم الله الرحمن الرحیم
جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ احمد مروی

انتصاب شایسته حضرتعالی را که از شخصیت‌های فرهیخته، هوشمند و همچنین متعهد به امانت، دیانت و همچنین تقوی می‌باشید به عنوان تولیت آستان قدس رضوی تبریک و همچنین تهنیت عرض می‌کنم.

وجود پربرکت ضریح و همچنین بارگاه متبرک حضرت ثامن الححج علی بن موسی الرضا(ع) نعمت لایزال و همچنین بیکران الهی می‌باشد که به ملت شریف ایران، مسلمانان جهان و همچنین همه دردمندان عنایت گردیده و همچنین شایسته می باشد در جهت بهره مندی شهروندان و مردم شهر خداجوی و همچنین زائران عزیز حضرت ثامن الحجج(علیه و همچنین علی آبائه السلام) از آن منبع پرفیض معنوی و همچنین خورشید درخشان، بهترین سازوکار فراهم می شود.

امیدوارم با درایت حضرتعالی و همچنین عنایت به رهنمودهای رهبری معظم، شاهد تحولات و همچنین دستاوردهای چشمگیر به ویژه در ارتقاء کیفیت و همچنین ارائه سرویس ها و خدمات مناسب و همچنین درخور به زائران و همچنین نیازمندان و همچنین اقشار مستضعف، بهره گیری از ظرفیت های فرهنگی، معنوی و همچنین ساماندهی موسسات اقتصادی و همچنین تولیدی آن هم آستان مقدس باشیم.

توفیق روز افزون جنابعالی و همچنین دیگر خادمین و همچنین خدمتگزاران در آستان قدسی حضرت رضا(ع) را از خداوند منان مسئلت می‌کنم.

انتهای پیام/ش

ریاست مجلس انتصاب تولیت آستان قدس رضوی را تبریک گفت در تاریخ ۶ April 2019 | 2:12 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …