خانه / اخبار خراسان / مشهد| گل‌محمدی: کسب سهمیه آسیا دست خودمان می باشد/ چوچو مستلزم و نیاز به زمان دارد

مشهد| گل‌محمدی: کسب سهمیه آسیا دست خودمان می باشد/ چوچو مستلزم و نیاز به زمان دارد

مشهد| گل‌محمدی: کسب سهمیه آسیا دست خودمان می باشد/ چوچو مستلزم و نیاز به زمان دارد

|مشهد| گل‌محمدی: کسب سهمیه آسیا دست خودمان می باشد/ چوچو مستلزم و نیاز به زمان دارد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهد مقدس, یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های پدیده و همچنین نفت مسجد سلیمان در هفته بیست و همچنین پنجم لیگ برتر, اظهار داشت: در روزهای سختی که شهروندان و مردم شهر کشورمان دارند و همچنین آن روزها را سپری می‌کنند که از معظلات و مسائل و مشکلات آنها اقتصادی و همچنین معیشتی گرفته تا سیل می باشد، شاید صحبت کردن در مورد فوتبال بی‌معنا باشد، ولی باید توجه داشت جهت احترام به شهروندان و مردم شهر بایستی و حتما در خصوص فوتبال هم صحبت کرد. ابتدا بایستی و حتما از شهروندان و مردم شهر بابت کمک‌هایی که به شهروندان و مردم شهر سیل زده می‌کنند، تشکر کنم و همچنین امیدوارم مسئولان هم کمک بیشتری به شهروندان و مردم شهر داشته باشند. تنها و فقط دعا کردن و همچنین کارهای عجیب و همچنین غریب کمکی به شهروندان و مردم شهر نخواهد کرد و همچنین بایستی و حتما آستین‌ها را بالا بزنند و همچنین کمک عملی کنند. امیدوارم همه شهروندان و مردم شهر کنار هم باشیم تا از آن اوضاع بیرون بیاییم و همچنین شهروندان و مردم شهر زندگی عادی‌شان را داشته باشند.

او همچنین افزود: ۶ بازی در پیش داریم و همچنین جهت ما همه آن ۶ بازی حکم فینال را دارد. فردا اولین فینال ما مقابل یک تیم جنگنده می باشد و همچنین با کیفیت بازی‌هایی که آن تیم داشته و همچنین فیلم دیدنی و جذاب‌هایی که از بازی‌هایش دیده‌ایم، به نظرم با آن هم نمایشی که آنها داشته‌اند، بایستی و حتما امتیازهای اکثرا و بیشتر می‌گرفتند. یک تیم خوب که مربی خوبی هم دارد و همچنین امیدوارم که بتوانیم مقابل آنها پس نتیجه آن می شود که بگیریم. در آن هفته کسب پس نتیجه آن می شود که جهت ما اهمیت بسیاری دارد و همچنین کسب سه امتیاز هدف اصلی ماست که امیدوارم بتوانیم با یک دیدن کردن و نمایش خوب به آن هدف برسیم. در آن هفته‌ها حمایت‌های خوبی از سوی شهروندان و مردم شهر داشتیم و همچنین هدف ما دائما شاد کردن دل آنها بوده که امیدوارم بتوانیم سه امتیاز را در حضور آنها کسب کرده و همچنین جایگاه‌مان را حفظ کنیم. گرفتن آن سه امتیاز جهت ما خیلی زیاد واجب و همچنین البته حساس و همچنین مهم می باشد.

سرمربی تیم فوتبال پدیده در خصوص آنکه با توجه به دیدار سپاهان و همچنین استقلال، پدیده می‌تواند در صورت برتری مقابل نفت مسجدسلیمان شرایط مناسبی در جدول داشته باشد، گفت: آن بازی همانطور که گفتم خیلی حساس می باشد و همچنین با توجه به دیداری که به آن هم اشاره کردید، شاید سه امتیاز آن بازی بتواند جایگاه ما را یک پله ارتقا بدهد، البته جهت کسب سهمیه همه چیز دست خودمان می باشد، زیرا و به درستی که دو بازی با رقبای مستقیم‌مان در مشهد داریم که بایستی و حتما با استقلال و همچنین سپاهان بازی کنیم و همچنین آن هم دو بازی اهمیت بسیاری در جایگاه ما در جدول دارد.

گل‌محمدی در مورد اوضاع چوچو و همچنین آنکه آیا از او مقابل نفت مسجدسلیمان بهره بری و استفاده می کند یا نه، اظهار داشت: او دو سه جلسه اکثرا و بیشتر در تمرینات ما نبوده و همچنین با توجه به آنکه مسافتی طولانی را طی کرده، بایستی و حتما در شرایط تیم و همچنین بازی قرار بگیرد و همچنین مستلزم و نیاز به زمان دارد. بایستی و حتما کم کم به او فرصت داد، کیفیتش را دید و همچنین آرام آرام آن بازیکن را به ترکیب اضافه کرد.

او همچنین در خصوص آنکه آیا بازیکن مصدوم یا محرومی جهت بازی فردا دارد یا نه، خاطرنشان کرد: مشکلی نیست و همچنین خوشبختانه نه بازیکن مصدوم و همچنین نه بازیکن محروم داریم.

انتهای پیام/

مشهد| گل‌محمدی: کسب سهمیه آسیا دست خودمان می باشد/ چوچو مستلزم و نیاز به زمان دارد در تاریخ ۱۱ April 2019 | 1:59 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …