خانه / اخبار خراسان / آخرین خبرهای جدید سیلاب خراسان رضوی؛ ۲۸ مسیر روستایی همچنان مسدود می باشد

آخرین خبرهای جدید سیلاب خراسان رضوی؛ ۲۸ مسیر روستایی همچنان مسدود می باشد

آخرین خبرهای جدید سیلاب خراسان رضوی؛ ۲۸ مسیر روستایی همچنان مسدود می باشد

|آخرین خبرهای جدید سیلاب خراسان رضوی؛ ۲۸ مسیر روستایی همچنان مسدود می باشد از خراسان مسکن|

حجت شایانفر در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهدمقدس در مورد آخرین اقدامات انجام شده جهت امدادرسانی به منطقه ها و مناطق سیل‌زده خراسان رضوی اظهار داشت: از روز قبل به تا حال در اثر جاری شدن سیلاب در بعضی شهرستان‌ها، ۱۶۰ خانواده شامل ۶۸۶ فرد یا شخص دچار حادثه شدند که از آن تعداد به ۶۰۱ فرد یا شخص امدادرسانی انجام گرفت و همچنین شرایط جهت اسکان اضطراری ۴۸۳ فرد یا شخص هم فراهم شد.

او همچنین با گفتن آنکه بعضی جلوگیری از بروز خسارت‌های احتمالی برق دو روستای چشمه حاج سلیمان در انابد بردسکن و همچنین صمدآباد سرخس قطع شده می باشد، افزود: در حال حاضر بر اثر وقوع سیل، ۲ محور اصلی بردسکن-بجستان و همچنین بردسکن-درونه طبس و همچنین ۲۸ محور روستایی مسدود می باشد ولی باید توجه داشت تلاش‌ها جهت بازگشایی آنها  ادامه دارد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی خاطرنشان کرد: اکنون در شبکه گازرسانی استان مشکل ویژه ای وجود ندارد ولی باید توجه داشت آب روستایی ۲۰ روستا قطع شده و همچنین آبرسانی سیار در حال انجام می باشد.

او همچنین گفت: شبکه آبرسانی ۷ شهرستان در خراسان رضوی در اثر بروز سیلاب دچار خسارت شده و همچنین کیفیت آب آن منطقه ها و مناطق با کدورت روبه‌رو شده که آبرسانی سیار در حال انجام می باشد و همچنین تا بازگشت به شرایط عادی ادامه دارد.

انتهای پیام/ح

آخرین خبرهای جدید سیلاب خراسان رضوی؛ ۲۸ مسیر روستایی همچنان مسدود می باشد در تاریخ ۱۵ April 2019 | 3:13 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …