خانه / اخبار خراسان / تحقق اهداف گام دوم انقلاب نیازمند هم‌افزایی مساجد و همچنین کانون‌های فرهنگی می باشد

تحقق اهداف گام دوم انقلاب نیازمند هم‌افزایی مساجد و همچنین کانون‌های فرهنگی می باشد

تحقق اهداف گام دوم انقلاب نیازمند هم‌افزایی مساجد و همچنین کانون‌های فرهنگی می باشد

|تحقق اهداف گام دوم انقلاب نیازمند هم‌افزایی مساجد و همچنین کانون‌های فرهنگی می باشد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، حجت‌الاسلام محمد قمی ظهر امروز در مراسم معارفه مدیرکل تبلیغات خراسان رضوی اظهار داشت: در مسیر تحقق بیانیه گام دوم انقلاب بایستی و حتما هم افزایی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری میان تمامی دستگاه‌ها به ویژه هیئت‌های مذهبی و همچنین کانون‌های فرهنگی و همچنین مساجد وجود داشته باشد.

ریاست نهاد تبلیغات اسلامی با اشاره به آنکه صدور بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری قطعا شامل پیش‌باره‌ها و همچنین عللی بوده خاطرنشان کرد: بایستی و حتما علل صدور آن بیانیه به دقت مورد بررسی کردن قرار گیرد.

قمی افزود: بایستی و حتما مسیر قبل و همچنین طی شده خود در مسیر بیانیه گام دوم انقلاب و همچنین همچنین سرمایه‌های موجود را مورد رصد قرار دهیم؛ بایستی و حتما نسبت به ویژگی‌های ذاتی و همچنین ایجادی انقلاب اسلامی نیز توجه داشته باشیم.

او همچنین با اشاره به آنکه یکی از اهداف و همچنین ویژگی‌های بارز انقلاب اسلامی صف مبارزه جریان مومن انقلابی مقابل ظالمان می باشد تاکید کرد: اصرار بر مبارزه ویژگی بارزی می باشد که در آن خصلت دیده می‌می شود به نحوی که در صورتی که تمامی ظالمان و همچنین مستکبران دنیا نیز مقابل جبهه مومنان صف آرایی کنند آنها پا پس نمی‌کشند.

ریاست نهاد تبلیغات اسلامی در ادامه با اشاره به آنکه مشهد و همچنین خراسان رضوی قطب تولید اندیشه‌های ناب انقلابی می باشد عنوان کرد: بایستی و حتما از ظرفیت تمامی فعالان فرهنگی در حوزه هم افزایی بهره گرفت و همچنین نهاد تبلیغات اسلامی نیز به   عنوان خادم خادمان اهل بیت(ع) در آن مسیر در کنار نیروهای جهادی و همچنین فعالان فرهنگی می باشد.

انتهای پیام/ش

تحقق اهداف گام دوم انقلاب نیازمند هم‌افزایی مساجد و همچنین کانون‌های فرهنگی می باشد در تاریخ ۱۶ April 2019 | 11:51 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …