خانه / اخبار خراسان / بارگاه رضوی مملو از حضور زائران شد

بارگاه رضوی مملو از حضور زائران شد

بارگاه رضوی مملو از حضور زائران شد

|بارگاه رضوی مملو از حضور زائران شد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، بارگاه منور رضوی در شب پرسر سعادت و همچنین سراسر نور نیمه شعبان غرق در نور و همچنین شادی می باشد.

در تمامی خیابان‌های منتهی به بارگاه منور رضوی نیز جشن و همچنین سرور برپا می باشد و همچنین آذین بندی خیابان‌های منتهی به بارگاه رضوی نیز شور و همچنین حال ویژه ای به خیابان‌های منتهی به حرم بخشیده می باشد.

درون بارگاه منور رضوی نیز حضور پرشور زائران به چشم می‌خورد و همچنین هر لحظه بر تعداد زائران بارگاه منور رضوی افزوده می‌می شود؛ معاونت تبلیغات اسلامی و همچنین همچنین معاونت زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی جهت آن شب نورانی برنامه جذاب و جالب و خوب‌های متعدد و همچنین متنوعی را در رواق‌ها و همچنین صحن‌های گوناگون حرم منور رضوی تدارک دیده‌اند.

ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب شب میلاد امام و پیشوا زمان(عج) از ساعتی قبل آغاز شده و همچنین قرار می باشد با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین ماندگاری و همچنین رفیعی و همچنین مدیحه سرایی مرتضی طاهری، جعفرملائکه و همچنین سیدمهدی رضایی و همچنین اجرای تواشیح تیم فدک الزهرا تا ساعت ۲۲:۳۰ همین امشب در حرم منور رضوی ادامه پیدا کند.

همچنین قرار می باشد طبق سنت هرسال برنامه جذاب و جالب و خوب احیاء شب نیمه شعبان نیز همین امشب ساعت ۱ بامداد در رواق امام و پیشوا خمینی(ره) برگزار می شود؛ در مراسم احیاء همین امشب حجت الاسلام مهدی ماندگاری به ایراد سخنرانی می‌پردازد و همچنین آیین قرآن به سر را اجرا می کند و همچنین در ادامه امیر عارف دعای کمیل را خواندن و قرائت می‌کند.

همچنین قرار می باشد مراسم پرفیض دعای ندبه نیمه شعبان نیز یکشنبه ساعت ۶ صبح در رواق امام و پیشوا خمینی(ره) با نوای مرتضی طاهری برگزار خواهد می شود. ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب جشن روز میلاد نیز ساعت ۱۰ صبح با خواندن و قرائت قرآن آغاز و همچنین با سخنرانی آیت الله سیداحمد علم‌الهدی و همچنین مدیحه‌سرایی همراه خواهد بود.

مشهدالرضا(ع) از حدود یک هفته قبل مهیای جشن باشکوه نیمه شعبان شده و همچنین هیئت‌های مذهبی متنوع و گوناگون و مختلف نیز برنامه جذاب و جالب و خوب‌های گوناگونی را جهت آن شب نورانی در نظر گرفته‌اند.

همچنین قرار می باشد ۳۰ نقطه از شهرستان مشهدمقدس همین امشب نورافشانی می شود تا جلوه ویژه ای به آن شب سراسر خیر و همچنین برکت داده می شود.

انتهای پیام/ ت

بارگاه رضوی مملو از حضور زائران شد در تاریخ ۲۰ April 2019 | 2:17 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …