خانه / اخبار خراسان / مشهد| یحیی گل‌محمدی: قول می‌دهم تا دقیقه آخر جهت کسب موفقیت بجنگیم/ پدیده گزینه اول، دوم و همچنین سومم جهت بعدی می باشد

مشهد| یحیی گل‌محمدی: قول می‌دهم تا دقیقه آخر جهت کسب موفقیت بجنگیم/ پدیده گزینه اول، دوم و همچنین سومم جهت بعدی می باشد

مشهد| یحیی گل‌محمدی: قول می‌دهم تا دقیقه آخر جهت کسب موفقیت بجنگیم/ پدیده گزینه اول، دوم و همچنین سومم جهت بعدی می باشد

|مشهد| یحیی گل‌محمدی: قول می‌دهم تا دقیقه آخر جهت کسب موفقیت بجنگیم/ پدیده گزینه اول، دوم و همچنین سومم جهت بعدی می باشد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهد مقدس، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار شاگردانش مقابل تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: ابتدا در مورد منطقه ها و مناطق سیل‌زده صحبت می‌کنم. متأسفانه آن منطقه ها و مناطق شرایط خوبی ندارند و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم آنکه تنها و فقط هلال احمر مسئول تلاش جهت حل آن معظلات و مسائل و مشکلات باشد، شایسته نیست. در صورتی که آن شرایط چند ماه دیگر ادامه یابد، بحران وحشتناک‌تری جهت شهروندان و مردم شهر ایران ساخته یا ایجاد می‌می شود که خیلی ناخوش و غمگین‌کننده می باشد. امیدوارم معظلات و مسائل و مشکلات حل می شود و همچنین شهروندان و مردم شهر هرچه زودتر به زندگی عادی خود بازگردند.

او همچنین ادامه داد: مقابل تیمی شایسته بازی داریم که شانس قهرمانی دارد. با توجه به آنکه استقلال شانس بالایی جهت صعود از تیم خود در لیگ قهرمانان آسیا ندارد، فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم تمام تمرکز افراد آن تیم روی لیگ باشد و همچنین آنها جهت برد به میدان بیایند. هر دو تیم انگیزه بالایی دارند و همچنین هر دو به دنبال سه امتیاز حیاتی بازی فردا هستیم. فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم هر تیمی تمرکز بهتری داشته باشد و همچنین از فرصت‌های خود بهره بری و استفاده کند، به پیروزی می‌رسد.

سرمربی تیم فوتبال پدیده شهرستان خودرو با ابراز امیدواری به حمایت هواداران آن تیم از سرخپوشان مشهدی گفت: امیدوارم فردا روز هواداران فوتبال خراسان باشد و همچنین سازماندهی خوبی انجام می شود تا هواداران پدیده بتوانند در ورزشگاه حاضر شوند. امیدوارم فردا روز زیبایی جهت فوتبال خراسان و همچنین ایران باشد.

گل‌محمدی در مورد شانس تیمش جهت کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: از لحاظ امکاناتی، شرایط اقتصادی و مالی و همچنین بازیکن، قابل مقایسه با رقیبان نیستیم، ولی باید توجه داشت بازیکنانم اینقدر آن فصل عملکرد خوبی داشته‌اند که توانستیم در آن نقطه قرار گیریم. حضور حمیداوی (مالک باشگاه پدیده) نیز مزید برعلت شد تا شرایط خوب‌ نیم فصل نخست ادامه یابد. تا اینجای کار، تنه به تنه تیم‌های پهناور و بزرگ پیش رفته‌ایم و همچنین سرنوشت‌مان هنوز دست خودمان می باشد.

 

او همچنین با ابراز امیدواری به افزایش حمایت‌ها از تیم پدیده خاطرنشان کرد: زمین تمرین، ما را در نیم‌فصل دوم به شدت آزار داد و همچنین کیفیت‌مان را پایین آورد. بایستی و حتما با معظلات و مسائل و مشکلات بجنگیم و همچنین مبارزه کنیم. در نیم‌فصل اول هم پا پس نکشیدیم و همچنین امتیازها را تا لحظه آخر جمع کردیم. با انگیزه‌ای که بازیکنانم دارند، با وجود بازی‌های سختی که در پیش داریم، فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم بتوانیم سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم. به همه قول می‌دهم که تا دقیقه آخر جهت کسب موفقیت بجنگیم.

سرمربی پدیده شهرستان خودرو در مورد غایبان تیمش جهت بازی فردا گفت: جهت بازی فردا مصدوم و همچنین محرومی نداریم و همچنین تیمم جهت بازی فردا کامل می باشد.

گل‌محمدی در مورد بعدی‌اش در پدیده شهرخودرو اظهار داشت: پدیده گزینه اول، دوم و همچنین سومم جهت بعدی می باشد. امیدوارم با فراهم شدن شرایط در آن تیم بمانم، زیرا و به درستی که علاقه‌ای به زیاد عوض کردن تیم ندارم.

او همچنین در مورد انتخاب کوپال ناظمی به عنوان داور بازی پدیده – استقلال تصریح کرد: بایستی و حتما از داور حمایت کنیم تا با اعتمادبه‌نفسی خوب، عملکرد مناسبی داشته باشد. ناظمی یک داور جوون می باشد و همچنین ان‌شاءالله با قضاوت‌های خوب او، شاهد حضورش در عرصه‌های بین‌المللی و همچنین موفقیت بیش از پیش جهت او باشیم.

سرمربی پدیده شهرستان خودرو با تبریک روز کارگر به کارگران کشور گفت: امیدوارم شرایط اقتصادی به گونه‌ای باشد که آن قشر زحمتکش نیز بتوانند شرایط خوبی جهت خانواده خود فراهم کنند.

«استقلال بهترین تیم نیم‌فصل دوم بوده و همچنین روند خیلی خوبی در بازی‌های اخیر داشته می باشد.»، گل‌محمدی ضمن گفتن آن جمله خاطرنشان کرد:  نمی‌توانیم بی‌درنگ به استقلال حمله کنیم، زیرا و به درستی که آن تیم در فاز هجومی، بازیکنان سرعتی و همچنین خوبی دارد. بایستی و حتما با بهره بری و استفاده از موقعیت‌ها به گل برسیم، ولی باید توجه داشت بایستی و حتما مراقب عناصر هجومی حریف باشیم. در دفاع بایستی و حتما از لحاظ تمرکز موفق باشیم تا سپس به حمله برسیم.

انتهای پیام/

مشهد| یحیی گل‌محمدی: قول می‌دهم تا دقیقه آخر جهت کسب موفقیت بجنگیم/ پدیده گزینه اول، دوم و همچنین سومم جهت بعدی می باشد در تاریخ ۲۶ April 2019 | 2:27 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …