خانه / اخبار خراسان / حجت‌الاسلام پناهیان: اساتید شیوه اندیشیدن را به دانشجویان بیاموزند

حجت‌الاسلام پناهیان: اساتید شیوه اندیشیدن را به دانشجویان بیاموزند

حجت‌الاسلام پناهیان: اساتید شیوه اندیشیدن را به دانشجویان بیاموزند

|حجت‌الاسلام پناهیان: اساتید شیوه اندیشیدن را به دانشجویان بیاموزند از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، به نقل از آستان نیوز، علیرضا پناهیان در ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب بزرگداشت مقام استاد که با حضور اساتید و همچنین افراد هیئت علمی دانشگاه بین المللی امام و پیشوا رضا(ع) در پردیس اسرار برگزار شد، مقام معظم رهبری را معلمی مهربان و همچنین متواضع توصیف کرد و همچنین اظهار داشت: ایشان در شرایط متنوع و گوناگون و مختلف مانند یک معلم جامعه را جلو می‌برند و همچنین با دادن آگاهی، فرصت اندیشیدن، فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کردن و همچنین اراده و تصمیم راسخ گیری را به آحاد شهروندان و مردم شهر می‌دهند.

او همچنین با انتقاد از اساتیدی که دانشجویان را مرعوب خود می‌کنند، افزود: مقام معظم رهبری خیلی زیاد اهل مطالعه خواهند بود، ولی باید توجه داشت ایشان در تمام سخنرانی‌ها هیچ‌ کس را مرعوب علم خود نمی‌کنند و همچنین فخرفروشی علمی ندارند.

   

پناهیان با گفتن آنکه پیامبران به شهروندان و مردم شهر حکمت و همچنین کتاب را آموزش می‌دادند، خطاب به اساتید عنوان کرد: تلاش کنید که شیوه اندیشیدن را به دانشجویان بیاموزید تا آن هم‌ها احساس کنند که بعدی‌ای دارند و همچنین به آن هم نزدیک خواهند بود.

به گفته آن استاد برجسته حوزه و همچنین دانشگاه، استاد انتقال دهنده حجم عظیم علم نیست بلکه بایستی و حتما دانشجو را تولید کننده و همچنین صاحب اندیشه تربیت کند.

انتهای پیام/

حجت‌الاسلام پناهیان: اساتید شیوه اندیشیدن را به دانشجویان بیاموزند در تاریخ ۲۸ April 2019 | 2:55 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …