خانه / اخبار خراسان / آیت‌الله علم‌الهدی: بایستی و حتما آماده حرکت عظیم دشمن و همچنین پیروزی عظیم جهت خود باشیم

آیت‌الله علم‌الهدی: بایستی و حتما آماده حرکت عظیم دشمن و همچنین پیروزی عظیم جهت خود باشیم

آیت‌الله علم‌الهدی: بایستی و حتما آماده حرکت عظیم دشمن و همچنین پیروزی عظیم جهت خود باشیم

|آیت‌الله علم‌الهدی: بایستی و حتما آماده حرکت عظیم دشمن و همچنین پیروزی عظیم جهت خود باشیم از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهد مقدس، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی ظهر امروز در دیدار با فرماندهان و همچنین مسؤولان نهاد نمایندگی ولی‌فقیه خراسان رضوی که در حسینیه دفتر امام و پیشوا جمعه مشهد برگزار شد اظهار داشت: آمریکا که به قول بعضی‌ها قدرت نظامی دارد در مقابل سپاه آن قدر بدبخت شده می باشد که ناسزا می‌گوید و همچنین آن عمل نشان‌دهنده آن می باشد، روزی که خون شهید مطهری ریخت متوجه آن شدیم انقلاب متکی به اقتدار و قدرت خداوند می باشد و همچنین آن اراده الهی سبب شده تا انقلاب اسلامی امروز در اقتدار باشد.

او همچنین افزود:  انقلاب اسلامی در ۴۰ ساله اول طلیعه‌اش، درگیر مسائل امنیتی و همچنین جنگ سخت بود، ولی باید توجه داشت در ۴۰ ساله دوم بایستی و حتما آماده حرکت عظیم دشمن و همچنین پیروزی عظیم جهت خود باشیم چرا که  در ۴۰ سال شمسی دوم دشمن به آن پس نتیجه آن می شود که رسیده با ایران نمی‌تواند کنار بیاید و همچنین در صورتی که تا سال شمسی ۲۰۲۵ اقتدار و قدرت اقتصادی دنیا نشود به سرنوشت شوری دچار می‌می شود.

علم‌الهدی خطاب به عقیدتی سیاسی سپاه گفت: در صورتی که بتوانید شبهات را در گام دوم انقلاب برطرف کنید، موفق می‌شوید، چراکه با دنیا از نظر فکری و همچنین اعتقادی پیشامد جدید داریم، جریان حمله آمریکا ثابت کرد محور اقتدار نظام سپاه می باشد.

او همچنین در ادامه با اشاره به آنکه پیشامد جدید روز شهادت شهید مطهری سرآغاز رقم خوردن عمر ۴۰ ساله اول انقلاب شد، خاطرنشان کرد: امروز در شعاع مطالعه آن شهادت که خون پربرکتی نیز داشت به پیشامد جدید‌ای می‌رسیم که آن شهادت قطرات ارزشمند خون شهدا را در حمایت از آن نظام به دنبال داشت.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی به وجود دو پیام در شهادت استاد مطهری اشاره کرد و همچنین افزود: پیام اول آن شهادت آن بود که دشمنان نسبت به شناخت هویت جریان فرهنگی و اجتماعی ما جاهل و همچنین نادان نیستند، به همین دلیل ابتدا شهید مطهری را شهید کردند که رهبر ایدئولوژی انقلاب را شهید کرده باشند و همچنین در واقعیت و حقیقت آن ترور دشمن نشان‌دهنده آن هم بود ترور شهید مطهری از روی جهل و همچنین نادانی نبوده می باشد.

علم‌الهدی در ارتباط و رابطه با پیام دوم شهادت شهید مطهری تصریح کرد: پیام دوم آن بود که انقلاب ما وابسته به فرد نیست، چرا که حتی زمانی که امام و پیشوا راحل از دنیا رفتند، انقلاب ما متوقف نشد، به طوری که سیاست و همچنین اوضاع اقتصادی امروز انقلاب به هیچ‌وجه با ابتدای انقلاب قابل مقایسه نیست.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی در ادامه خاطرنشان کرد: غربالگری در سپاه مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد، در روزهای اول چند لیسانس بود؟ امروز چند دکتری وجود دارد؟ آن هم روز سپاهی که فوق لیسانس نداشت، امروز سپاهی می باشد که در هر قسمتش ۱۰۰ دکتر فعال می باشد، به همین جهت بایستی و حتما توجه بیشتری به آن مجموعه می شود.

انتهای پیام/ح

آیت‌الله علم‌الهدی: بایستی و حتما آماده حرکت عظیم دشمن و همچنین پیروزی عظیم جهت خود باشیم در تاریخ ۳۰ April 2019 | 11:06 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …