خانه / اخبار خراسان / تولیت آستان قدس: القای یأس و همچنین بی‌اعتمادی از دسیسه‌های دشمن جهت ملت ایران می باشد

تولیت آستان قدس: القای یأس و همچنین بی‌اعتمادی از دسیسه‌های دشمن جهت ملت ایران می باشد

تولیت آستان قدس: القای یأس و همچنین بی‌اعتمادی از دسیسه‌های دشمن جهت ملت ایران می باشد

|تولیت آستان قدس: القای یأس و همچنین بی‌اعتمادی از دسیسه‌های دشمن جهت ملت ایران می باشد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، به نقل از آستان نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مروی در مراسم دیدار با صدها فرد یا شخص از کارگران آستان قدس رضوی که به مناسبت روز جهانی کار و همچنین کارگر در تالار ولایت حرم مطهر رضوی برگزار شد اظهار داشت: هر کسی در هر کاری بایستی و حتما جایگاه خود را خیلی زیاد مهم بداند و همچنین آن هم را ارج نهد و همچنین تمام تلاش خود را جهت انجام آن هم به بهترین نحو ممکن به کار گیرد.

او همچنین افزود: در زندگی به رزق حلال بایستی و حتما بسنده کرد و همچنین اطمینان داشت که خداوند برکت آن هم را خواهد داد.

تولیت آستان قدس رضوی با تاکید بر آنکه القای یأس، ناامیدی و همچنین بی‌اعتمادی به خود، از دسیسه‌های دشمن جهت ملت ایران می باشد، افزود: در دوران طاغوت جهت نهادینه کردن یأس و همچنین عدم اعتماد به خود در جامعه خیلی زیاد تلاش می‌شد، ولی باید توجه داشت در آن چهل سال شمسی ملت ایران با پیشرفت در عرصه‌های متنوع و گوناگون و مختلف نشان داد که از توانایی‌های خیلی زیاد بالایی برخوردار می باشد.

مروی ادامه داد: در آستان قدس رضوی تا جایی که بتوانیم به کارگران در چارچوب مقررات و همچنین ضوابط خدمت خواهیم کرد و همچنین دغدغه‌های آن هم‌ها را دغدغه خود می‌دانیم.

او همچنین افزود: نسبت به حفظ منافع و همچنین رضایت کارگران تاکید داریم و همچنین مدیران اجرایی بایستی و حتما با برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی مناسب در جهت حل معظلات و مسائل و مشکلات آن قشر زحمتکش تلاش کنند.

مروی با اشاره به آنکه مدیران بایستی و حتما معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین تنگنای اقتصادی و مالی را تجربه کنند تا بتوانند سخن کارگران را درک کنند، تاکید کرد: به مدیران توصیه می‌کنم که کارگران را مثل برادران و همچنین فرزندان خود بدانند و همچنین با آن چشم به آن هم‌ها بنگرند.

انتهای پیام/ح

تولیت آستان قدس: القای یأس و همچنین بی‌اعتمادی از دسیسه‌های دشمن جهت ملت ایران می باشد در تاریخ ۱ May 2019 | 4:07 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …