خانه / اخبار خراسان / مشهد آماده بهره بری و استفاده از تجارب کره جنوبی در باره هوشمندسازی می باشد

مشهد آماده بهره بری و استفاده از تجارب کره جنوبی در باره هوشمندسازی می باشد

مشهد آماده بهره بری و استفاده از تجارب کره جنوبی در باره هوشمندسازی می باشد

|مشهد آماده بهره بری و استفاده از تجارب کره جنوبی در باره هوشمندسازی می باشد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، محمدرضا کلائی عصر امروز در دیدار با یوجانگ هیان سفیر کره جنوبی در ایران اظهار داشت: به دنبال تغییر پیدا کردن مشهد به شهرستان هوشمند هستیم و همچنین جهت تحقق آن هم آمادگی همکاری با شهرهای سئول و همچنین پوسان را که در آن باره پیشرفت‌های قابل توجهی دارند را داریم.

شهردار مشهدمقدس گفت: معتقدم با توجه به بعضی اشتراکات میان شهرستان مشهد به عنوان دومین شهرستان ایران با ۳٫۵ میلیون جمعیت و همچنین شهرستان پوسان که آن شهرستان نیز دومین شهرستان کره جنوبی با همین تعداد جمعیت می باشد، پوسان و همچنین مشهد می توانند خواهر خوانده شوند.

یوجانگ هیان سفیر کره جنوبی نیز در آن دیدار اظهار داشت: شهرستان پوسان و همچنین سئول که به آن هم اشاره کردید بهترین شهرهای هوشمند خواهند بود که به تازگی نسل ۵G در آن هم اجرایی شده می باشد و همچنین می‌توانیم در آن باره با شهرستان مشهد همکاری داشته باشیم.

سفیر کره جنوبی در ایران اظهار داشت: موضوع خواهر خواندگی شهرستان مشهد با شهرستان پوسان را پیگیری و همچنین از تو که مدیری جوون و همچنین توانمند هستید دعوت می‌کنم به کره جنوبی سفر کنید.

انتهای پیام/ح

مشهد آماده بهره بری و استفاده از تجارب کره جنوبی در باره هوشمندسازی می باشد در تاریخ ۵ May 2019 | 1:42 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …