خانه / اخبار خراسان / مشهد| گل‌محمدی: ترجیح می‌دهیم با تیم کامل سپاهان بازی کنیم/ به بخشیده شدن یزدانی توجه نمی‌کنیم

مشهد| گل‌محمدی: ترجیح می‌دهیم با تیم کامل سپاهان بازی کنیم/ به بخشیده شدن یزدانی توجه نمی‌کنیم

مشهد| گل‌محمدی: ترجیح می‌دهیم با تیم کامل سپاهان بازی کنیم/ به بخشیده شدن یزدانی توجه نمی‌کنیم

|مشهد| گل‌محمدی: ترجیح می‌دهیم با تیم کامل سپاهان بازی کنیم/ به بخشیده شدن یزدانی توجه نمی‌کنیم از خراسان مسکن|

یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پدیده شهرستان خودرو مشهد در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهد مقدس در خصوص شرایط تیمش پیش از دیدار با سپاهان اظهار داشت: بازی سختی در پیش داریم و همچنین تمام تلاشمان را جهت کسب سه امتیاز می‌کنیم ولی باید توجه داشت مقابل تیمی خوب و همچنین پر مهره و همچنین با مربی و همچنین تشکیلات خوب بازی داریم. بازی کردن برابر سپاهان دائما سخت خواهد بود ولی انگیزه بسیاری جهت گرفتن سه امتیاز داریم که نیازمند تلاش و همچنین فداکاری بسیاری می باشد. پیروزی در آن بازی نشدنی نیست و همچنین می‌توانیم سه امتیاز بازی را بگیریم تا سرنوشت سهمیه دست خودمان باشد.

او همچنین همچنین در خصوص بخشیده شدن سیاوش یزدانی پیش از آن دیدار نیز گفت: وارد شدن در آن بحث‌ها جز بر هم زدن تمرکز خودمان پس نتیجه آن می شود که غیره ای ندارد و همچنین ترجیح می‌دهیم مقابل سپاهان با همه بازیکنان و همچنین با تمام قدرتش به میدان برویم و همچنین در صورتی که قرار به پیروزی باشد بایستی و حتما برابر تیم کامل سپاهان آن کار را انجام دهیم. نگرانی از آن بابت نداریم و همچنین آنقدر انگیزه داریم که توجه نکردن به چنین مسائلی برایمان بهتر می باشد. مسئولیت اراده و تصمیم راسخ‌گیری در آن ارتباط و رابطه بر عهده کمیته انضباطی می باشد و همچنین در آن مورد وارد شدن نمی‌کنیم.

سرمربی پدیده شهرستان خودرو در خصوص تقویت تیمش با در نظر گرفتن کسب سهمیه آسیایی جهت سال شمسی بعدی نیز گفت: آن بحث‌ها بعد از گرفتن سهمیه بایستی و حتما مطرح می شود و همچنین هنوز کارمان کامل نشده و همچنین دو فینال را پیش رو داریم و همچنین بعد از آن هم بایستی و حتما به آن هم بپردازیم.

گل‌محمدی در خصوص پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی امید نیز گفت: صحبت‌هایی که من هم شنیدم از طریق رسانه‌ها بوده و همچنین به تا حال تماس و همچنین نشست رسمی برقرار نشده می باشد. آن دو بازی پیش رو برایمان آنقدر اهمیت دارد که به هیچ چیز دیگر جز پدیده و همچنین آن دو بازی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نکنیم چرا که تلاش بسیاری جهت آن هم انجام داده‌ایم و همچنین زمانی آن نتایج مثمرثمر خواهد بود که در دو بازی بعدی نیز پیروز میدان باشیم.

انتهای پیام/ف

مشهد| گل‌محمدی: ترجیح می‌دهیم با تیم کامل سپاهان بازی کنیم/ به بخشیده شدن یزدانی توجه نمی‌کنیم در تاریخ ۱۰ May 2019 | 11:19 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …