خانه / اخبار خراسان / مشهد| گل‌محمدی: ترجیح می‌دهیم با تیم کامل سپاهان بازی کنیم/ به بخشیده شدن یزدانی توجه نمی‌کنیم

مشهد| گل‌محمدی: ترجیح می‌دهیم با تیم کامل سپاهان بازی کنیم/ به بخشیده شدن یزدانی توجه نمی‌کنیم

مشهد| گل‌محمدی: ترجیح می‌دهیم با تیم کامل سپاهان بازی کنیم/ به بخشیده شدن یزدانی توجه نمی‌کنیم

|مشهد| گل‌محمدی: ترجیح می‌دهیم با تیم کامل سپاهان بازی کنیم/ به بخشیده شدن یزدانی توجه نمی‌کنیم از خراسان مسکن|

یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پدیده شهرستان خودرو مشهد در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهد مقدس در خصوص شرایط تیمش پیش از دیدار با سپاهان اظهار داشت: بازی سختی در پیش داریم و همچنین تمام تلاشمان را جهت کسب سه امتیاز می‌کنیم ولی باید توجه داشت مقابل تیمی خوب و همچنین پر مهره و همچنین با مربی و همچنین تشکیلات خوب بازی داریم. بازی کردن برابر سپاهان دائما سخت خواهد بود ولی انگیزه بسیاری جهت گرفتن سه امتیاز داریم که نیازمند تلاش و همچنین فداکاری بسیاری می باشد. پیروزی در آن بازی نشدنی نیست و همچنین می‌توانیم سه امتیاز بازی را بگیریم تا سرنوشت سهمیه دست خودمان باشد.

او همچنین همچنین در خصوص بخشیده شدن سیاوش یزدانی پیش از آن دیدار نیز گفت: وارد شدن در آن بحث‌ها جز بر هم زدن تمرکز خودمان پس نتیجه آن می شود که غیره ای ندارد و همچنین ترجیح می‌دهیم مقابل سپاهان با همه بازیکنان و همچنین با تمام قدرتش به میدان برویم و همچنین در صورتی که قرار به پیروزی باشد بایستی و حتما برابر تیم کامل سپاهان آن کار را انجام دهیم. نگرانی از آن بابت نداریم و همچنین آنقدر انگیزه داریم که توجه نکردن به چنین مسائلی برایمان بهتر می باشد. مسئولیت اراده و تصمیم راسخ‌گیری در آن ارتباط و رابطه بر عهده کمیته انضباطی می باشد و همچنین در آن مورد وارد شدن نمی‌کنیم.

سرمربی پدیده شهرستان خودرو در خصوص تقویت تیمش با در نظر گرفتن کسب سهمیه آسیایی جهت سال شمسی بعدی نیز گفت: آن بحث‌ها بعد از گرفتن سهمیه بایستی و حتما مطرح می شود و همچنین هنوز کارمان کامل نشده و همچنین دو فینال را پیش رو داریم و همچنین بعد از آن هم بایستی و حتما به آن هم بپردازیم.

گل‌محمدی در خصوص پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی امید نیز گفت: صحبت‌هایی که من هم شنیدم از طریق رسانه‌ها بوده و همچنین به تا حال تماس و همچنین نشست رسمی برقرار نشده می باشد. آن دو بازی پیش رو برایمان آنقدر اهمیت دارد که به هیچ چیز دیگر جز پدیده و همچنین آن دو بازی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نکنیم چرا که تلاش بسیاری جهت آن هم انجام داده‌ایم و همچنین زمانی آن نتایج مثمرثمر خواهد بود که در دو بازی بعدی نیز پیروز میدان باشیم.

انتهای پیام/ف

مشهد| گل‌محمدی: ترجیح می‌دهیم با تیم کامل سپاهان بازی کنیم/ به بخشیده شدن یزدانی توجه نمی‌کنیم در تاریخ ۱۰ May 2019 | 11:19 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آتش به اختیاران فرهنگی گل کاشتند؛ «نقطه صفر مرزی خراسان رضوی از ته دل خندید»

آتش به اختیاران فرهنگی گل کاشتند؛ «نقطه صفر مرزی خراسان رضوی از ته دل خندید» …