خانه / اخبار خراسان / بانوی بودایی در حرم مطهر حضرت رضا(ع) مسلمان شد

بانوی بودایی در حرم مطهر حضرت رضا(ع) مسلمان شد

بانوی بودایی در حرم مطهر حضرت رضا(ع) مسلمان شد

|بانوی بودایی در حرم مطهر حضرت رضا(ع) مسلمان شد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، به نقل از آستان نیوز، در آن مراسم که در دفتر مدیریت مسائل زائران غیر ایرانی آستان قدس رضوی برگزار شد، بانوی ۳۲ ساله از کشور تایلند بعد از سال شمسی‌ها بررسی و همچنین مطالعه به دین اسلام مشرف شد و همچنین مذهب تشیع را برگزید.

«اوراپان رویامیال» در حاشیه آن مراسم اظهار کرد: ۱۱سال پیش با همکارم که مسلمان بود آشنا شدم و همچنین زمانی که رفتارها و همچنین دعا و همچنین مناجات او را ‌دیدم گرایش بسیاری جهت درک اکثرا و بیشتر آن دین پیدا کردم.

او همچنین افزود: سال شمسی‌ها بررسی و همچنین پژوهش در مورد ادیان و همچنین فرقه‌های متنوع و گوناگون و مختلف داشتم و همچنین در نهایت به دلیل وجود کمبودهایی در آن ادیان، اسلام و همچنین تشیع را برترین و همچنین کامل‌ترین دین و همچنین مذهب یافتم و همچنین اراده و تصمیم راسخ گرفتم مسلمان شوم.

آن بانوی جدید و تو و تازه مسلمان تصریح کرد: هر دین و همچنین مذهبی را که مطالعه کردم مباحث و مطالب ارزنده‌ای را به صورت پراکنده یافتم، ولی باید توجه داشت تشیع، مذهبی بود که جامع‌ترین اصول در آن هم به تفصیل پرداخته شده بود و همچنین مسلمانان با تلاش می‌توانند به آخر معنویت و همچنین کمال برسند.

رویامیال با تأکید بر آنکه نماز زیباترین عبادت در اسلام می باشد گفت: نماز از جایگاه والا و همچنین پر اهمیتی در آن دین برخوردار می باشد و همچنین می‌قدرت با جرئت گفت برجسته‌ترین و همچنین سرآمد سایر عبادت‌ها محسوب می‌می شود.

او همچنین افزود: بارگاه منور رضوی و همچنین ماه تبریک و مبارک رمضان بهترین مکان و همچنین زمان جهت آغاز تولد دوباره من می باشد و همچنین از آن انتخاب خوشحال هستم و همچنین امیدوارم حقایق آن دین را دریابم و همچنین در آن مسیر به کمال برسم.

در پایان آن مراسم از سوی مدیریت مسائل زائران غیر ایرانی آستان قدس رضوی، یک جلد کلام‌الله مجید به زبان انگلیسی، جانماز و همچنین چادر، کتاب و همچنین هدایای فرهنگی به آن جدید و تو و تازه مسلمان اهدا شد.

انتهای پیام/ن

بانوی بودایی در حرم مطهر حضرت رضا(ع) مسلمان شد در تاریخ ۱۱ May 2019 | 4:42 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …