خانه / اخبار خراسان / مشهد| یک زن از ۴۰۰ کسی که عضو شهر است نیشابوری کلاهبرداری کرد

مشهد| یک زن از ۴۰۰ کسی که عضو شهر است نیشابوری کلاهبرداری کرد

مشهد| یک زن از ۴۰۰ کسی که عضو شهر است نیشابوری کلاهبرداری کرد

|مشهد| یک زن از ۴۰۰ کسی که عضو شهر است نیشابوری کلاهبرداری کرد از خراسان مسکن|

سردار محمدکاظم تقوی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهدمقدس اظهار داشت: در پی اعلام شکایت چند تن از شهروندان نیشابوری به پلیس آگاهی مبنی بر کلاهبرداری با جعل مدارک دولتی از آنها، دستورات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری با توجه به اهمیت موضوع جهت بررسی کردن پرونده صادر شد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی نیشابور در بررسی کردن‌های فنی و همچنین پلیسی پرونده دریافتند فردی در سال شمسی ۱۳۹۴ با تاسیس دفتر پیشخوان از مالکان خودروهای سنگین که جهت تکمیل برگ‌های مفاصا حساب مالیاتی رفت و آمد و مراجعه داشته‌اند، مبالغی را گرفتن کرده ولی باید توجه داشت با جعل مدارک دولتی از انتقال وجوه دریافتی به اداره دارایی و همچنین مسائل مالیاتی خودداری کرده می باشد.

تقوی عنوان کرد: تحقیقات بعدی کارآگاهان مبارزه با جعل و همچنین کلاهبرداری پلیس آگاهی نیشابور حاکی از آن هم بود مالک دفتر که یک خانم بوده، با وجود آن هم که در مدت یک سال شمسی، ۴۴۰ مالک خودروهای سنگین به محل کار او رفت و آمد و مراجعه داشته‌اند، در سال شمسی ۱۳۹۵ دفتر پیشخوان را تعطیل کرده و همچنین از آن هم تاریخ محل زندگی‌اش نیز نامشخص می باشد.

او همچنین خاطرنشان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با ردزنی‌های گسترده اطلاعاتی مخفیگاه متهم را شناسایی و همچنین با هماهنگی قضایی در اقدامی غافلگیرانه آن فرد را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی با اشاره به شناسایی ۴۰۰ شاکی در آن پرونده تصریح کرد: با هماهنگی‌های گرفته شده و همچنین حضور نماینده حقوقی اداره دارایی و همچنین مالیاتی استان، ۱۵ میلیارد ریال کلاهبرداری و همچنین گریز و فرار مالیاتی توسط متهم کشف و همچنین تحقیقات در آن باره ادامه دارد.

انتهای پیام/ح

مشهد| یک زن از ۴۰۰ کسی که عضو شهر است نیشابوری کلاهبرداری کرد در تاریخ ۱۳ May 2019 | 10:26 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …