خانه / اخبار خراسان / فاز دوم بازپیرایی آرامگاه فردوسی ۱۰۰ روزه به بهره‌برداری می‌رسد

فاز دوم بازپیرایی آرامگاه فردوسی ۱۰۰ روزه به بهره‌برداری می‌رسد

فاز دوم بازپیرایی آرامگاه فردوسی ۱۰۰ روزه به بهره‌برداری می‌رسد

|فاز دوم بازپیرایی آرامگاه فردوسی ۱۰۰ روزه به بهره‌برداری می‌رسد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، خلیل‌الله کاظمی عصر امروز در مراسم بهره‌برداری از فاز نخست جلوخان آرامگاه فردوسی اظهار داشت: فاز دوم بازپیرائی جلوخان آرامگاه فردوسی در یکصد روز به بهره‌برداری می‌رسد.

دست یار حمل و همچنین نقل و همچنین ترافیک و همچنین سرپرست معاونت فنی و همچنین عمران شهرداری مشهد گفت: فاز اول را با وسعت ۳٫۱۰ هکتار  و همچنین هزینه‌ای بیش از ۱۰ میلیارد تومان ظرف شش ماه به بهره‌برداری رساندیم.

کاظمی تصریح کرد: عملیات فاز دوم بازپیرایی جلوخان آرامگاه فردوسی نیز که در ۱٫۵ هکتار دیگر از پیش خان امروز آغاز شد ظرف ۱۰۰ روز اجرا و همچنین ۲٫۵ هکتار باقی مانده را نیز در فاز سوم اجرا می‌کنیم.

سیدمسعود ریاضی ریاست کمیسیون توسعه و همچنین عمران توس شورای شهرستان مشهدمقدس نیز در آن مراسم اظهار داشت: ثبت جهانی توس یکی از اقدامات مغفول مانده‌ای می باشد که بایستی و حتما با صدای بلندتری مطالبه می شود.

عضو شورای شهرستان مشهد گفتن کرد: مکان‌های بسیاری که مایه فخر ما خواهند بود، به ثبت جهانی رسیده‌اند ولی آن اتفاق مهم و همچنین ارزشمند به تا حال جهت توس بررسی کننده و پروهشگر نشده می باشد.

به نقل از خراسان مسکن باحضور محمد رضا کلائی شهردار مشهد، افراد شورای شهرستان و همچنین جمعی از مدیران شهری و همچنین استانی فاز اول پروژه با پیرایی جلوخان فردوسی با وسعت۳٫۱۰ هکتار و همچنین هزینه بیش از ۱۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید و همچنین عملیات اجرایی فاز دوم باز پذیرایی جلو خان آرامگاه فردوسی آغاز شد.

انتهای پیام/ح

فاز دوم بازپیرایی آرامگاه فردوسی ۱۰۰ روزه به بهره‌برداری می‌رسد در تاریخ ۱۵ May 2019 | 2:38 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …