خانه / اخبار خراسان / تشرف میلیونی به حرم رضوی در شب‌های قدر؛ تمهیدات حمل و همچنین نقلی زائران مهیا شد

تشرف میلیونی به حرم رضوی در شب‌های قدر؛ تمهیدات حمل و همچنین نقلی زائران مهیا شد

تشرف میلیونی به حرم رضوی در شب‌های قدر؛ تمهیدات حمل و همچنین نقلی زائران مهیا شد

|تشرف میلیونی به حرم رضوی در شب‌های قدر؛ تمهیدات حمل و همچنین نقلی زائران مهیا شد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، ماه تبریک و مبارک رمضان کم کم به روزهای پایانی خود نزدیک می‌می شود و همچنین البته قلب ماه تبریک و مبارک رمضان که آن هم شب‌های سراسر معنوی قدر می باشد را در پیش داریم.

حرم منور رضوی مانند سال شمسی‌های قبل امسال نیز در شب‌های قدر مامن و همچنین ملجاء اصلی زائران و همچنین مجاوران میلیونی مشهدمقدس می باشد و همچنین نیازمند می باشد که تمهیدات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت آن شب‌ها از اکنون فراهم می شود که آن تمهیدات به ویژه در حوزه شهری و همچنین حمل و همچنین نقل زائران از اینک فراهم شده می باشد.

سید مهدی حسینی پویا ریاست نهاد اتوبوسرانی مشهد در آن باره اظهار داشت: ️همزمان با شب‌های قدر خیل عظیمی از شهروندان جهت شرکت در آن مراسم معنوی به حرم مطهر رضوی مشرف می‌شوند که در آن راستا نهاد اتوبوسرانی مشهد برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی ویژه‌ای جهت زائران انجام داده می باشد.

م️دیرعامل اتوبوسرانی مشهد گفت: به همین منظور شش پایانه موقت در اطراف حرم مطهر رضوی ساخته یا ایجاد شده که آن پایانه‌ها شامل چهارراه شهدا به سمت خسروی، چهارراه شهدا به سمت میدان شهدا، میدان بیت‌المقدس مسیر BRT، چهارراه خسروی به سمت چهارراه مدرس، پایانه شهید گمنام و همچنین میدان شهدای مسجد گوهرشاد می باشد.

ح️سینی پویا خاطرنشان کرد: ۴۸ مسیر موقت جهت جابه‌جایی مسافران از نقاط پرجمعیت شهرستان به سمت آن ۶ پایانه موقت ساخته یا ایجاد شده می باشد. ️در مجموع در سه شب مراسم قدر ۱۷۰۰ دستگاه اتوبوس و همچنین مینی‌بوس سرویس‌دهی را تا یک ساعت قبل از سحر انجام می‌دهند.

وحید مبین مقدم مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد نیز اظهار داشت: جمعه سوم خردادماه امسال مصادف با شب نوزدهم رمضان سرویس‌دهی به مسافران خط یک و همچنین دو قطارشهری از ساعت ۷ صبح تا ۲:۳۰ بامداد روز بعد صورت می‌گیرد.

او همچنین افزود: همچنین در روز یکشنبه پنجم خردادماه و همچنین سه‌شنبه هفتم خردادماه امسال مصادف با شب بیست و همچنین یکم و همچنین بیست و همچنین سوم ماه رمضان سرویس‌دهی در خط یک و همچنین خط دو از ساعت ۶ صبح آغاز و همچنین تا ساعت ۲:۳۰ بامداد روز بعد صورت می‌پذیرد.

انتهای پیام/ح

تشرف میلیونی به حرم رضوی در شب‌های قدر؛ تمهیدات حمل و همچنین نقلی زائران مهیا شد در تاریخ ۲۲ May 2019 | 10:32 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …