خانه / اخبار خراسان / مشهد| فرمانده سپاه امام و پیشوا رضا(ع): خرمشهر مهمترین نماد و همچنین مصداق بارز مقاومت در عین مظلومیت می باشد

مشهد| فرمانده سپاه امام و پیشوا رضا(ع): خرمشهر مهمترین نماد و همچنین مصداق بارز مقاومت در عین مظلومیت می باشد

مشهد| فرمانده سپاه امام و پیشوا رضا(ع): خرمشهر مهمترین نماد و همچنین مصداق بارز مقاومت در عین مظلومیت می باشد

|مشهد| فرمانده سپاه امام و پیشوا رضا(ع): خرمشهر مهمترین نماد و همچنین مصداق بارز مقاومت در عین مظلومیت می باشد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، سردار یعقوبعلی نظری ظهر امروز در همایش گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر در مجتمع فرهنگی آیه‌های مشهد اظهار داشت: خرمشهر مهمترین نماد و همچنین مصداق بارز مقاومت در عین مظلومیت می باشد و همچنین از آن نظر خرمشهر در تاریخ تجلی عینی پیدا کرده می باشد.

فرمانده سپاه امام و پیشوا رضا(ع) گفتن کرد: آزادسازی و همچنین فتح خرمشهر توسط رزمندگان دلاور ما در دوران دفاع مقدس سبب شد سرنوشت جنگ تحمیلی عراق علیه ایران تغییر کند.

سردار نظری گفتن کرد: امروز بایستی و حتما از خرمشهر یاد کنیم و همچنین در صورتی که بخواهیم سراغ آخر افتخارات خود را بگیریم بایستی و حتما همواره از خرمشهر یاد کنیم؛ خرمشهر نماد آخر پیروزی می باشد و همچنین همواره بایستی و حتما در آن باره نام خرمشهر را به یاد آوریم.

او همچنین تصریح کرد: آن مقطع مهم از تاریخ کشور ما به ویژه با توجه به شرایطی که در آن هم قرار داریم بایستی و حتما پاسداشت می شود و همچنین بایستی و حتما آن روز را گرامی بداریم و همچنین قطعا نمایش آن قبیل نشست‌ها و همچنین مراسم‌ها نیز گام مهمی در مسیر تقویت محور مقاومت می باشد.

فرمانده سپاه امام و پیشوا رضا(ع) تاکید کرد: بدون تردید هشت سال شمسی دفاع مقدس برجسته ترین تابلویی می باشد که ملت ایران در نشر و همچنین گسترش ارزش‌های انقلاب از خود به یادگار گذاشتند.

انتهای پیام/ ز

مشهد| فرمانده سپاه امام و پیشوا رضا(ع): خرمشهر مهمترین نماد و همچنین مصداق بارز مقاومت در عین مظلومیت می باشد در تاریخ ۲۳ May 2019 | 10:33 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …