خانه / اخبار خراسان / حرم منور رضوی مهیای حضور میلیونی زائران در شب قدر؛ پرچم عزا بر فراز گنبد رضوی برافراشته شد

حرم منور رضوی مهیای حضور میلیونی زائران در شب قدر؛ پرچم عزا بر فراز گنبد رضوی برافراشته شد

حرم منور رضوی مهیای حضور میلیونی زائران در شب قدر؛ پرچم عزا بر فراز گنبد رضوی برافراشته شد

|حرم منور رضوی مهیای حضور میلیونی زائران در شب قدر؛ پرچم عزا بر فراز گنبد رضوی برافراشته شد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، در آستانه شب‌های قدر و همچنین شهادت مولای متقیان(ع) حرم منور رضوی یکپارچه غرق در عزا و همچنین ماتم می باشد.

به همین مناسبت سلسله برنامه جذاب و جالب و خوب‌‌هایی از همین امشب در بارگاه منور رضوی به همت معاونت اماکن و همچنین معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی برگزار خواهد شد  و همچنین حرم منور رضوی شاهد حضور میلیونی زائران و همچنین مجاوران خواهد بود.

از سوی دیگر سلسله برنامه جذاب و جالب و خوب‌هایی نیز ویژه زائران خارجی زبان بارگاه منور رضوی تدارک دیده شده که همزمان با شب‌های قدر در بارگاه منور رضوی برگزار خواهد شد.

اماکن و همچنین صحنه‌های حرم منور رضوی نیز در آستانه شب‌ قدر مملو از حضور زائران و همچنین مجاوران می باشد و همچنین هر لحظه نیز بر تعداد آن زائران افزوده می‌می شود.

سلسله برنامه جذاب و جالب و خوب‌های سخنرانی و همچنین عزاداری و همچنین مرثیه سرایی شامل برنامه جذاب و جالب و خوب‌هایی می باشد که در آن سه شب قرار می باشد در بارگاه منور رضوی برگزار می شود.

آیت الله علم الهدی؛ نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، آیت الله رئیسی؛ ریاست قوه قضائیه و همچنین آیت الله سیداحمد خاتمی؛ امام و پیشوا جمعه موقت تهران و همچنین عضو مجلس خبرگان رهبری سخنرانان ویژه سه شب نمایش مراسم شب قدر در بارگاه منور رضوی خواهند بود.

همچنین در آستانه شب قدر و همچنین طبق یک سنت هرساله، پرچم عزا بر فراز بارگاه منور رضوی نصب و همچنین به اهتزار دخل و درآمد.

انتهای پیام/ن

حرم منور رضوی مهیای حضور میلیونی زائران در شب قدر؛ پرچم عزا بر فراز گنبد رضوی برافراشته شد در تاریخ ۲۴ May 2019 | 3:07 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …