خانه / اخبار خراسان / کارگروه اقتصادی مشترک خراسان رضوی با ایالت سند پاکستان تشکیل می‌می شود

کارگروه اقتصادی مشترک خراسان رضوی با ایالت سند پاکستان تشکیل می‌می شود

کارگروه اقتصادی مشترک خراسان رضوی با ایالت سند پاکستان تشکیل می‌می شود

|کارگروه اقتصادی مشترک خراسان رضوی با ایالت سند پاکستان تشکیل می‌می شود از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی در دیدار خانم رفعت مسعود، سفیر جمهوری اسلامی پاکستان در ایران که در محل دفتر استاندار برگزار شد اظهار کرد: جهت ارتقای سطح روابط اقتصادی میان خراسان رضوی و همچنین استان‌های کشور پاکستان آمادگی داریم و همچنین بسترهای مورد مستلزم و نیاز هم جهت سرمایه گذاری فعالان اقتصادی پاکستانی در مشهد و همچنین استان فراهم می باشد. 

او همچنین افزود: خراسان رضوی و همچنین مشهد ظرفیت های خیلی زیاد خوبی در حوزه گردشگری سلامت، صنعت، کشاورزی و همچنین سرویس ها و خدمات دارند که می قدرت از آن هم ها در راستای توسعه همکاری های اقتصادی بین ایران و همچنین پاکستان بهره بری و استفاده کرد.

رزم حسینی با گفتن آنکه مشهد در حوزه گردشگری سلامت از امکانات و همچنین زیرساخت های خیلی زیاد خوبی برخوردار می باشد، ادامه داد: در حوزه گردشگری و همچنین زیارت پیشنهادهای مشخصی جهت سرمایه گذاری تعریف شده می باشد که در صورت آمادگی طرف های پاکستانی، می قدرت در کارگروه مشترک در مورد آن هم ها به جمع بندی رسید. 

سفیر جمهوری اسلامی پاکستان در ایران هم در آن دیدار، با ابراز خرسندی از سفر دو روزه به مشهد و همچنین بازدید از بعضی منطقه ها و مناطق گردشگری و همچنین اقتصادی خراسان رضوی گفت: ظرفیت‌های اقتصادی خیلی زیاد خوبی در آن استان وجود دارد که بایستی و حتما به منظور توسعه روابط اقتصادی در قالب تفاهم نامه‌های مشترک مورد بهره بری و استفاده قرار گیرد.

رفعت مسعود افزود: ما می‌خواهیم ضمن بهره بری و استفاده از تجارب جمهوری اسلامی ایران در ساخته یا ایجاد زیرساخت‌های حوزه سلامت و همچنین بهداشت، روابط اقتصادی بین دو کشور ایران و همچنین پاکستان توسعه پیدا کند و همچنین به دنبال راهکار تحقق آن مهم هستیم. 

مسعود همچنین از استاندار خراسان رضوی بابت میزبانی شایسته از نخست وزیر پاکستان در سفر اخیر او همچنین به مشهد تقدیر کرد و همچنین گفت: آقای عمران خان جهت سفر مجدد به مشهد مشتاق می باشد و همچنین قطعا در فرصت های بعدی انجام می‌می شود.

انتهای پیام/ح

کارگروه اقتصادی مشترک خراسان رضوی با ایالت سند پاکستان تشکیل می‌می شود در تاریخ ۲۹ May 2019 | 6:34 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …