خانه / اخبار خراسان / ساعات طرح ترافیک در هسته مرکزی مشهد تغییر می‌کند

ساعات طرح ترافیک در هسته مرکزی مشهد تغییر می‌کند

ساعات طرح ترافیک در هسته مرکزی مشهد تغییر می‌کند

|ساعات طرح ترافیک در هسته مرکزی مشهد تغییر می‌کند از خراسان مسکن|

مجید بخت آزما در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهدمقدس اظهار داشت: از روز شنبه هجدهم خردادماه ساعات طرح ترافیک در هسته مرکزی شهرستان از ساعت ۷ تا ۲۳ شب اجرا می‌می شود.

سخنگوی نهاد حمل و همچنین نقل و همچنین ترافیک شهرداری مشهدمقدس گفت: تغییر ساعات طرح ترافیک بر اساس مصوبه وزارت کشور و همچنین شورای عالی ترافیک استان خراسان رضوی گرفته شده می باشد.

بخت آزما افزود: با توجه به قرار گرفتن ماه تبریک و مبارک رمضان در خردادماه، تغییر ساعات طرح ترافیک به بعد از ماه رمضان و همچنین تعطیلات عید سعید فطر موکول شده است.بر آن اساس تردد در تمامی خیابان‌های منتهی به حرم مطهر رضوی شامل چهارراه لشگر، خیابان امام و پیشوا خمینی(ره)، چهارراه مدرس، میدان شهدا، خیابان شهید هاشمی نژاد، میدان راه آهن، بولوار شهید کامیاب، میدان شهید گمنام، بولوار وحدت، میدان شهدای گوهرشاد، میدان ۱۷ شهریور، خیابان ۱۷ شهریور، چهارراه نخریسی، خیابان فداییان اسلام، میدان بسیج و همچنین خیابان بهار که در رینگ محدوده مرکزی شهرستان قرار دارند، مجاز می باشد.

او همچنین گفتن کرد: در عین حال مسیر به سمت مرکز شهرستان با محدودیت همراه می باشد و همچنین پلاک هایی که رقم  آخر سمت راست آنها زوج می باشد، در روزهای زوج هفته امکان تردد در مرکز شهرستان را دارند. همچنین پلاک خودروهایی که رقم آخر سمت راست آنها فرد می باشد، مجوز تردد در روزهای فرد را در هسته مرکزی شهرستان دارند.

بخت آزما تصریح کرد: تردد در هسته مرکزی شهرستان جهت تمامی خودروها در روزهای جمعه آزاد می باشد. ولی باید توجه داشت در روزهای تعطیلات رسمی اجرای طرح به نیرو خود باقی می باشد.

انتهای پیام/ش

ساعات طرح ترافیک در هسته مرکزی مشهد تغییر می‌کند در تاریخ ۲ June 2019 | 6:24 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …