خانه / اخبار خراسان / وزیر نیرو: طرح انتقال آب توجیه کافی دارد؛ آماده حمایت از طرح همیاران آب هستیم

وزیر نیرو: طرح انتقال آب توجیه کافی دارد؛ آماده حمایت از طرح همیاران آب هستیم

وزیر نیرو: طرح انتقال آب توجیه کافی دارد؛ آماده حمایت از طرح همیاران آب هستیم

|وزیر نیرو: طرح انتقال آب توجیه کافی دارد؛ آماده حمایت از طرح همیاران آب هستیم از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، رضا اردکانیان ظهر امروز در جلسه شورای آب خراسان رضوی که در محل دفتر استاندار خراسان رضوی برگزار شد، اظهار داشت: مهمترین رسالت مدیران امروز کشور آن می باشد که جهت پایدار کردن بعدی کشور قدم بردارند و همچنین از ثروت و همچنین زمانی که در اختیارشان می باشد بهره بگیرند.

وزیر نیرو عنوان کرد: کم توجهی از سوی مدیران نسبت به بعدی کشور به منزله بعدی فروشی می باشد که خیانت به کشور محسوب می‌می شود؛ بنابراین مدیران نباید صرفا روی شرایط فعلی تمرکز داشته باشند زیرا در آن صورت از ساختن بعدی غافل خواهند شد.

اردکانیان افزود: دیوان‌سالاری متمرکز و همچنین فربه یکی از مهمترین چالش‌های پیش روی کشور می باشد و همچنین نهاد اداری کشور نیز دچار آن آفت شده و همچنین در صورتی که به آن پیشامد جدید مهم داخلی توجه صورت نگیرد خطر آن هم کمتر از دشمن خارجی جهت ما نیست.

او همچنین با اشاره به آنکه آمایش سرزمینی یکی از چالش‌های مهم در برابر برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی مدیران می باشد گفت: در آن مسیر اجرای طرح همیاران آب از سوی مدیران خراسان رضوی امری مثبت می باشد که اجرای آن هم نیز ضرورت دارد و همچنین ما نیز از آن طرح حمایت مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را صورت می‌دهیم.

وزیر نیرو تصریح کرد: آن طرح می‌تواند نقطه آغاز مناسبی جهت مقابله با بحران کم آبی باشد و همچنین در شرایط فعلی مقابله با بحران آب یک ضرورت غیرقابل نادیده گرفتن می باشد.

اردکانیان عنوان کرد: حکومت از طرح همیاران آب که به همت مدیران خراسان رضوی در دست اقدام می باشد حمایت می‌کند و همچنین تفویض اختیار در آن باره قطعا حداقل کاری می باشد که می‌قدرت صورت داد.

او همچنین ادامه داد: طرح انتقال آب نیز توجیهات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را دارد و همچنین درخواست بنده آن می باشد که زلف آن طرح را به اطلاعات بی‌پایه و همچنین اساس گره نزنید و همچنین امیدواریم هم طرح انتقال آب و همچنین هم طرح همیاران تا پایان حکومت به جایی برسد که امکان بازگشت از آن هم وجود نداشته باشد.

انتهای پیام/ش

وزیر نیرو: طرح انتقال آب توجیه کافی دارد؛ آماده حمایت از طرح همیاران آب هستیم در تاریخ ۵ June 2019 | 8:43 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …