خانه / اخبار خراسان / طرح «یاد ایام دانشجویی در دانشگاه فردوسی مشهد» بدون اخذ مجوز انجام شده می باشد

طرح «یاد ایام دانشجویی در دانشگاه فردوسی مشهد» بدون اخذ مجوز انجام شده می باشد

طرح «یاد ایام دانشجویی در دانشگاه فردوسی مشهد» بدون اخذ مجوز انجام شده می باشد

|طرح «یاد ایام دانشجویی در دانشگاه فردوسی مشهد» بدون اخذ مجوز انجام شده می باشد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، در فضای مجازی بنری مرتبط به بنیاد دانشگاهی فردوسی نشر یافته شده شده که براساس آن هم دانشجویان می‌توانند در قالب طرحی به نام یاد دانشجویی، دانشجویان با پرداخت وجه‌های میلیونی می‌توانند آزمایشگاه، پارک، وبسایت و مرکز خبرهای جدید، راهرو، پلاک فلزی و همچنین غیره به نام خود در دانشگاه ثبت کنند.

ولی باید توجه داشت دفتر ریاست و همچنین روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد در توضیح اجرای طرح یاد ایام دانشجویی که توسط بنیاد دانشگاهی فردوسی و همچنین شبکه حامیان دانشکده مهندسی گرفته شده عنوان کرده اجرای چنین طرح‌هایی بدون اطلاع مسئولان ذی‌صلاح دانشگاه و همچنین بدون اخذ مجوز توسط بنیاد دانشگاهی فردوسی که مستقل از دانشگاه و همچنین شهروندان و مردم شهر‌نهاد می باشد گرفته شده و همچنین دانشگاه فردوسی مشهد از مسئولان آن نهادها توضیح خواهد خواست.

روابط عمومی دانشگاه فردوسی تاکید کرده انجام هرگونه فعالیت در سطح دانشگاه نیازمند اخذ مجوز و همچنین تائید دانشگاه می باشد.

همچنین از عموم دانشگاهیان اعم از دانشجویان و همچنین دانش‌آموختگان تقاضا شده از هرگونه اقدام به پرداخت مبلغ در قبال طرح‌ها یا فعالیت‌هایی که از مسیرهایی به‌ غیر از مسیرهای رسمی وابسته به دانشگاه می باشد امتناع کنند. در غیر آن صورت در صورت بروز هرگونه مشکلی دانشگاه پاسخگو نخواهد بود.

انتهای پیام/ح

طرح «یاد ایام دانشجویی در دانشگاه فردوسی مشهد» بدون اخذ مجوز انجام شده می باشد در تاریخ ۷ June 2019 | 11:22 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …