خانه / اخبار خراسان / آیا ارشاد مشهد با «مجید مجیدی» جهت تست بازیگری همکاری نکرد؟

آیا ارشاد مشهد با «مجید مجیدی» جهت تست بازیگری همکاری نکرد؟

آیا ارشاد مشهد با «مجید مجیدی» جهت تست بازیگری همکاری نکرد؟

|آیا ارشاد مشهد با «مجید مجیدی» جهت تست بازیگری همکاری نکرد؟ از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، روز قبل در فضای مجازی مشهد خبری نقل شد مبنی بر آنکه دستیار مجید مجیدی کارگردان سینمای کشورمان جهت تست بازیگری به مشهد آمده و همچنین با استقبال اندکی از سوی شهروندان مشهدی روبه‌رو شده می باشد.

«مجید آذرنگ» دستیار مجیدی در آن ارتباط و رابطه اعلام کرده بود که اداره ارشاد به آن هم‌ها اجازه اطلاع‌رسانی نداده و همچنین ظاهرا خود مسئولان اداره هنرهای نمایشی ارشاد، پست و همچنین پوستر آگهی را در کانال‌ها و همچنین تیم‌های مجازی نشر یافته شده نموده اند که پس نتیجه آن می شود که‌اش شده حضور سه فرد یا شخص از جوانان و نوجوانان علاقه‌مند به بازیگری. آن در حالی می باشد که شهرهای کوچک‌تر و همچنین کم‌ادعاتر از مشهد خیلی زیاد خیلی زیاد پر تعدادتر حاضر شده‌اند.

محمدجواد استادی ریاست اداره ارشاد مشهدمقدس ولی باید توجه داشت در آن باره در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهدمقدس اظهار داشت: مجید مجیدی کارگردانی شناخته شده می باشد و همچنین دلیلی ندارد با ایشان همکاری صورت نگیرد.

ریاست اداره ارشاد مشهد گفتن کرد: در مشهد هیچ درخواستی جهت تست بازیگری از جوانان و نوجوانان از سوی ایشان و همچنین یا تیم ایشان گرفتن نکردیم؛ مشهد قطب استعدادها می باشد و همچنین در صورتی که درخواستی بود کمک می‌کردیم و همچنین از ظرفیت موسسات سینمایی خود نیز بهره می‌گرفتیم.

استادی خاطرنشان کرد: آماده بودیم از امکانات خودمان و همچنین ظرفیت موسسات سینمایی خود بهره بری و استفاده کنیم ولی باید توجه داشت تا زمانی که درخواستی به صورت رسمی وجود نداشته باشد نمی‌قدرت اقدامی صورت داد.

انتهای پیام/ح

آیا ارشاد مشهد با «مجید مجیدی» جهت تست بازیگری همکاری نکرد؟ در تاریخ ۱۰ June 2019 | 6:17 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …