خانه / اخبار خراسان / پیگیری تسنیم پس نتیجه آن می شود که داد| مشکل آب روستای هدف گردشگری «ریاب» حل شد

پیگیری تسنیم پس نتیجه آن می شود که داد| مشکل آب روستای هدف گردشگری «ریاب» حل شد

پیگیری خراسان مسکن پس نتیجه آن می شود که داد| مشکل آب روستای هدف گردشگری «ریاب» حل شد

|پیگیری خراسان مسکن پس نتیجه آن می شود که داد| مشکل آب روستای هدف گردشگری «ریاب» حل شد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از گناباد، روستای هدف گردشگری ریاب دائما یکی از مقصدهای گردشگرانی بوده که به شهرستان گناباد وارد می‌شده‌اند.

چند ماهی می‌می شود که آن روستا با مشکل کمبود آب مواجه بوده که خبرگزاری خراسان مسکن خراسان رضوی طی به گفته «روستای هدف گردشگری ریاب گناباد» با معضل کمبود آب مواجه می باشد‌» به آن هم پرداخته می باشد.

علیرضا فخار طبسی؛ ریاست اداره آبفای روستایی گناباد در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در گناباد با اعلام رفع آن مشکل اظهار داشت: اداره آبفای روستایی تمام تلاش خود را در سال شمسی‌های قبل و همچنین به ویژه در ماه‌های قبل جهت رفع آن مشکل به روش‌های حفر گالری چاه داخل روستا، حفر چاه جدید، اضافه عمق چاه، حفر چاه جدید در محدوده روستا، اتصال خط انتقال کمکی از خطوط آبفا، اتصال خط انتقال از مجتمع کلاته کلوخ و همچنین سایر موارد را انجام داده می باشد.

او همچنین ادامه داد: در روش‌های قبلی دائما با مشکلی روبه‌رو می‌شدیم که با بررسی کردن‌های کارشناسی دقیق‌تر و همچنین بررسی کردن همه جوانب انتقال آب از مجموعه اسپورت و ورزشی شهید رجایی تصویب شده و مصوب قانون و همچنین انجام شد.

ریاست اداره آبفای روستایی گناباد خاطرنشان کرد: در بعدی‌ای نزدیک بعضی نواقص احتمالی را جهت تامین آب پایدار رفع خواهیم کرد که آن روستای هدف گردشگری با تعداد گردشگر زیاد نیز دچار مشکل نشود.

انتهای پیام/ ع

پیگیری خراسان مسکن پس نتیجه آن می شود که داد| مشکل آب روستای هدف گردشگری «ریاب» حل شد در تاریخ ۱۳ June 2019 | 7:02 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …