خانه / اخبار خراسان / اوضاع نماینده خراسان رضوی در لیگ فوتسال بانوان نابه‌سامان می باشد

اوضاع نماینده خراسان رضوی در لیگ فوتسال بانوان نابه‌سامان می باشد

اوضاع نماینده خراسان رضوی در لیگ فوتسال بانوان نابه‌سامان می باشد

|اوضاع نماینده خراسان رضوی در لیگ فوتسال بانوان نابه‌سامان می باشد از خراسان مسکن|

حمیرا شجاعی در گفت‌‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهدمقدس اظهار داشت: با توجه به آنکه سال شمسی قبل پیش از شروع لیگ برتر کشور، باشگاه مشکی‌پوشان و همچنین سایر تیم‌ها در خراسان رضوی حاضر به تیمداری نبودند مجبور شدیم تحت عنوان هیئت فوتبال استان در مسابقات شرکت کنیم.

او همچنین تصریح کرد: با آن حال، هزینه‌های اعزام تیم بالا بود و همچنین منجر به مذاکره با شهرداری و همچنین شورای شهرستان شد که خوشبختانه براساس نگاه مثبت مدیریت شهری به ورزش، مبلغی جهت حمایت از تیم‌های اسپورت و ورزشی به تصویب شورای شهرستان رسید و همچنین بنا شد تیم بانوان جهت صرف هزینه سفرها مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان گرفتن کند ولی باید توجه داشت تربیت بدنی شهرداری واریز مبلغ به حساب هیئت فوتبال را غیرقانونی دانست.

مدیر سابق تیم فوتسال بانوان خراسان رضوی در لیگ برتر با گفتن آن‌که تربیت بدنی شهرداری معتقد بود بایستی و حتما طرف حسابش جهت پرداخت کمک‌هزینه حتماً باشگاه باشد، گفت: به همین دلیل امتیاز تیم فوتسال بانوان طی نامه‌های رسمی موجود تصویب شده و مصوب قانون هیئت رئیسه هیئت فوتبال استان به باشگاه «علم و همچنین اخلاق» واگذار شد.

شجاعی ادامه داد: شهرداری مشهد می‌توانسته بود همانطور که به باشگاه فوتسال «فرش‌آرا» کمک اقتصادی و مالی کرده به باشگاه بانوان «علم و همچنین اخلاق» نیز آن کمک را داشته باشد ولی باید توجه داشت متاسفانه به تا حال هیچ کمک هزینه‌ای به حساب باشگاه واریز نشده می باشد.

مدیر تیم فوتسال بانوان «علم و همچنین اخلاق» با اشاره به آن‌که دوشنبه ۲۰ خرداد مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر بانوان برگزار شده می باشد، گفت: متأسفانه هیئت فوتبال استان به باشگاه «علم و همچنین اخلاق» که رسماً نماینده خراسان رضوی در لیگ برتر می باشد، هیچگونه اطلاع‌رسانی نکرده و همچنین نماینده خود را به جلسه فرستاده می باشد. تربیت بدنی شهرداری نیز مدعی می باشد که کمک‌هزینه را به حساب هیئت فوتبال واریز می کند.

شجاعی اظهار کرد: بر همین‌اساس طی نامه‌ای که روز پنجشنبه به هیئت فوتبال استان، اداره کل ورزش و همچنین جوانان و همچنین نهاد لیگ فوتسال زدیم، نسبت به عدم اطلاع‌رسانی و همچنین آن رفتار ناعادلانه در قبال تیم فوتسال بانوان استان واکنش نشان دادیم و همچنین خواستار تغییر نام تیم به «علم و همچنین اخلاق» شدیم.

او همچنین گفت: امیدواریم با مساعدت مسئولان شورای شهرستان، شهرداری و همچنین هیئت فوتبال به‌زودی تیم را جهت شرکت آبرومندانه در لیگ برتر مهیا کنیم و همچنین در آن راه نیازمند همکاری و همچنین حمایت خالصانه تمام ارگان‌های مربوطه هستیم.

انتهای پیام/ش

اوضاع نماینده خراسان رضوی در لیگ فوتسال بانوان نابه‌سامان می باشد در تاریخ ۱۴ June 2019 | 5:50 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …