خانه / اخبار خراسان / در دیدار ریاست‌جمهور با تولیت آستان قدس رضوی مطرح شد؛ اعلام آمادگی حکومت جهت ارائه سرویس ها و خدمات مطلوب‌تر به مجاوران و همچنین زائران حرم حضرت رضا(ع)

در دیدار ریاست‌جمهور با تولیت آستان قدس رضوی مطرح شد؛ اعلام آمادگی حکومت جهت ارائه سرویس ها و خدمات مطلوب‌تر به مجاوران و همچنین زائران حرم حضرت رضا(ع)

در دیدار ریاست‌جمهور با تولیت آستان قدس رضوی مطرح شد؛ اعلام آمادگی حکومت جهت ارائه سرویس ها و خدمات مطلوب‌تر به مجاوران و همچنین زائران حرم حضرت رضا(ع)

|در دیدار ریاست‌جمهور با تولیت آستان قدس رضوی مطرح شد؛ اعلام آمادگی حکومت جهت ارائه سرویس ها و خدمات مطلوب‌تر به مجاوران و همچنین زائران حرم حضرت رضا(ع) از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهد مقدس، حجت‌الاسلام حسن روحانی ریاست‌ جمهور ضمن تشرف به زیارت حضرت علی‌بن موسی الرضا علیه السلام با تولیت آستان قدس رضوی دیدار و همچنین گفت‌وگو کرد.

در آن دیدار  ریاست‌جمهور اظهار داشت: حکومت جهت ارائه سرویس ها و خدمات مطلوب‌تر به مجاوران و همچنین زائران حرم حضرت رضا(ع) در حد قدرت کنار تولیت آستان قدس رضوی می باشد.

او همچنین تصریح کرد: حکومت جهت ارائه کمک در باره طرح جامع حرم رضوی و همچنین همچنین بافت فرسوده اطراف حرم و همچنین رعایت هماهنگی‌های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری شهرسازی با بافت معنوی و همچنین فرهنگی حرم آماده می باشد.

همچنین حجت‌الاسلام احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی در آن دیدار اظهار داشت: آستان رضوی خود را جدای از حکومت نمی‌داند و همچنین در هماهنگی با هم در جهت تحقق سیاست‌های نظام حرکت خواهیم کرد.

او همچنین اضافه کرد: استاندار و همچنین شهردار در هماهنگی کامل در سرویس ها و خدمات به زائران، همراه آستان رضوی خواهند بود و همچنین امیدواریم در همین راستا حرکت را ادامه دهیم.

تولیت آستان قدس رضوی  در ادامه خاطرنشان کرد: تغییر پیدا کردن سرخس به منطقه ویژه آزاد به‌نفع استان و همچنین کمک بزرگی به اقتصاد منطقه و همچنین استان می باشد.

مروی افزود: همچنین  طرح جامع اطراف حرم و همچنین بافت فرسوده نیازمند توجه ویژه حکومت می باشد.

انتهای پیام/ح

در دیدار ریاست‌جمهور با تولیت آستان قدس رضوی مطرح شد؛ اعلام آمادگی حکومت جهت ارائه سرویس ها و خدمات مطلوب‌تر به مجاوران و همچنین زائران حرم حضرت رضا(ع) در تاریخ ۱۶ June 2019 | 6:39 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …