خانه / اخبار خراسان / در دیدار ریاست‌جمهور با تولیت آستان قدس رضوی مطرح شد؛ اعلام آمادگی حکومت جهت ارائه سرویس ها و خدمات مطلوب‌تر به مجاوران و همچنین زائران حرم حضرت رضا(ع)

در دیدار ریاست‌جمهور با تولیت آستان قدس رضوی مطرح شد؛ اعلام آمادگی حکومت جهت ارائه سرویس ها و خدمات مطلوب‌تر به مجاوران و همچنین زائران حرم حضرت رضا(ع)

در دیدار ریاست‌جمهور با تولیت آستان قدس رضوی مطرح شد؛ اعلام آمادگی حکومت جهت ارائه سرویس ها و خدمات مطلوب‌تر به مجاوران و همچنین زائران حرم حضرت رضا(ع)

|در دیدار ریاست‌جمهور با تولیت آستان قدس رضوی مطرح شد؛ اعلام آمادگی حکومت جهت ارائه سرویس ها و خدمات مطلوب‌تر به مجاوران و همچنین زائران حرم حضرت رضا(ع) از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهد مقدس، حجت‌الاسلام حسن روحانی ریاست‌ جمهور ضمن تشرف به زیارت حضرت علی‌بن موسی الرضا علیه السلام با تولیت آستان قدس رضوی دیدار و همچنین گفت‌وگو کرد.

در آن دیدار  ریاست‌جمهور اظهار داشت: حکومت جهت ارائه سرویس ها و خدمات مطلوب‌تر به مجاوران و همچنین زائران حرم حضرت رضا(ع) در حد قدرت کنار تولیت آستان قدس رضوی می باشد.

او همچنین تصریح کرد: حکومت جهت ارائه کمک در باره طرح جامع حرم رضوی و همچنین همچنین بافت فرسوده اطراف حرم و همچنین رعایت هماهنگی‌های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری شهرسازی با بافت معنوی و همچنین فرهنگی حرم آماده می باشد.

همچنین حجت‌الاسلام احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی در آن دیدار اظهار داشت: آستان رضوی خود را جدای از حکومت نمی‌داند و همچنین در هماهنگی با هم در جهت تحقق سیاست‌های نظام حرکت خواهیم کرد.

او همچنین اضافه کرد: استاندار و همچنین شهردار در هماهنگی کامل در سرویس ها و خدمات به زائران، همراه آستان رضوی خواهند بود و همچنین امیدواریم در همین راستا حرکت را ادامه دهیم.

تولیت آستان قدس رضوی  در ادامه خاطرنشان کرد: تغییر پیدا کردن سرخس به منطقه ویژه آزاد به‌نفع استان و همچنین کمک بزرگی به اقتصاد منطقه و همچنین استان می باشد.

مروی افزود: همچنین  طرح جامع اطراف حرم و همچنین بافت فرسوده نیازمند توجه ویژه حکومت می باشد.

انتهای پیام/ح

در دیدار ریاست‌جمهور با تولیت آستان قدس رضوی مطرح شد؛ اعلام آمادگی حکومت جهت ارائه سرویس ها و خدمات مطلوب‌تر به مجاوران و همچنین زائران حرم حضرت رضا(ع) در تاریخ ۱۶ June 2019 | 6:39 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آتش به اختیاران فرهنگی گل کاشتند؛ «نقطه صفر مرزی خراسان رضوی از ته دل خندید»

آتش به اختیاران فرهنگی گل کاشتند؛ «نقطه صفر مرزی خراسان رضوی از ته دل خندید» …