خانه / اخبار خراسان / مشهد| پدیده شهرستان خودرو با ۲ مهره کلیدی دیگر خود تمدید کرد

مشهد| پدیده شهرستان خودرو با ۲ مهره کلیدی دیگر خود تمدید کرد

مشهد| پدیده شهرستان خودرو با ۲ مهره کلیدی دیگر خود تمدید کرد

|مشهد| پدیده شهرستان خودرو با ۲ مهره کلیدی دیگر خود تمدید کرد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، مدیریت باشگاه پدیده شهرستان خودرو در ادامه فعالیت خود در نقل و همچنین انتقالات تابستانی ۹۸، موفق شد بعد از مذاکراتی طولانی قرارداد سعید صادقی عنصر هجومی و همچنین علی نعمتی مدافع جوون خود را به مدت سه و همچنین چهار سال شمسی دیگر تمدید کند.آن دو بازیکن علی‌رغم پیشنهادات فراوانی که از سایر تیم‌های لیگ برتری داشتند با توجه به پیگیری‌های مالک باشگاه در نهایت در فصل‌های بعد هم با لباس شهرخودرو به میدان می‌روند.

سعید صادقی که از نیم‌فصل دوم لیگ برتر هفدهم به شهرخودرو آمده‌ می باشد، فصل قبل یکی از بازیکنان اصلی تیم به شمار می‌رفت که با نظر مساعد یحیی گل‌محمدی و همچنین کادرفنی شهرخودرو در آن تیم ماندنی شد. همچنین علی نعمتی نیز از محصولات آکادمی شهرخودرو می باشد در لیگ هجدهم با عملکرد خوب خود شامل بازیکنان موثر جهت یحیی گل‌محمدی بود. نعمتی با دفاع مستحکمش زوج ایده‌آلی جهت حسین مرادمند دیگر بازیکن ارزنده تیم شهرخودرو در خط دفاع بود.

به جز صادقی و همچنین نعمتی که قراردادشان را با آن تیم جهت سه و همچنین چهار سال شمسی دیگر تمدید کردند، باشگاه شهرخودرو موفق شده تا آن لحظه بمب نقل و همچنین انتقالات لیگ نوزدهم را از آن هم خود کند و همچنین با سیدمهدی رحمتی گلر ارزنده فوتبال ایران قراردادی ۲ ساله منعقد کند.

پیش از آن هم بازیکنان تاثیرگذاری همچون اکبر صادقی، محمدحسین مرادمند و همچنین امین قاسمی‌نژاد قرارداد خود را با شهرخودرو تمدید کرده‌بودند.

شاگردان یحیی گل‌محمدی یکی از چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ خواهند بود.

انتهای پیام/ح

مشهد| پدیده شهرستان خودرو با ۲ مهره کلیدی دیگر خود تمدید کرد در تاریخ ۱۷ June 2019 | 7:19 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …