خانه / اخبار خراسان / «ترافیک»؛ معضلی که نمایش نمایشگاه‌های مشهد تکرارش می‌کند؛ تغییر نام‌ها ترافیک را حل می‌کند؟

«ترافیک»؛ معضلی که نمایش نمایشگاه‌های مشهد تکرارش می‌کند؛ تغییر نام‌ها ترافیک را حل می‌کند؟

«ترافیک»؛ معضلی که نمایش نمایشگاه‌های مشهد تکرارش می‌کند؛ تغییر نام‌ها ترافیک را حل می‌کند؟

|«ترافیک»؛ معضلی که نمایش نمایشگاه‌های مشهد تکرارش می‌کند؛ تغییر نام‌ها ترافیک را حل می‌کند؟ از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، نمایش هر نمایشگاهی در نمایشگاه بین‌المللی مشهد، روایتی تکراری از یک اتفاق خیلی ساده شهری ولی باید توجه داشت بدون راهکار برون رفت را جهت شهروندان و مردم شهر منطقه الهیه مشهد به ارمغان می‌آورد؛ معضلی شهری به نام ترافیک.

بارها در مورد ترافیک در میدان نمایشگاه مشهد موارد و نکات مختلفی عنوان شده ولی باید توجه داشت گویا مدیران شهری قرار نیست جهت حل آن معضل قدیمی در میدان نمایشگاه مشهد راهکاری داشته باشند.

تغییر نام ترافیک را حل نمی‌کند

یکی از شهروندان مشهدی در آن باره می‌گوید: میدان نمایشگاه مشهد از دیرباز با ترافیک دست و همچنین پنجه نرم می‌کند؛ واقعا برایم جای سوال می باشد که چگونه می‌می شود هنگام و زمانی که مدیریت شهری شاهد می باشد که هرگاه نمایشگاهی در نمایشگاه بین‌المللی مشهد دایر می‌می شود ترافیک آن منطقه سرسام آور می‌می شود، باز آگاهانه پارک چهل بازه را نیز به ظرفیت آن منطقه اضافه می‌کند.

او همچنین ادامه می‌دهد: بنظرم بایستی و حتما کاربری مسکونی آن منطقه را کلا فراموش کنیم و همچنین صرفا زمان بسیاری را در ترافیک میدان نمایشگاه بگذرانیم. بزرگواران منطقه را از بولوار میثاق به نام غیره ای تغییر دادند.

چراغ راهنمایی متغیر می باشد

کسی که عضو شهر است غیره ای نیز در آن باره می‌گوید: چراغ راهنمای به کار رفته در میدان نمایشگاه مشهد متغیر می باشد؛ هر روز خدا شاهد یک تصادف در آن میدان هستم و همچنین اصلا متوجه نمی‌شوم چرا به صورت اضطراری به اوضاع میدان نمایشگاه مشهد رسیدگی نمی‌می شود.

او همچنین ادامه می‌دهد: تا شب قبل نمایشگاه گل و همچنین گیاه در مشهد دایر بود؛ حالا بماند که بسیاری از رفت و آمد و مراجعه‌کنندگان به نمایشگاه به دلیل کمبود فضای پارکینگ نمایشگاه نمی‌توانستند از نمایشگاه بازدید کنند؛ ولی باید توجه داشت چرا هیچکس ترافیک سرسام‌آور میدان نمایشگاه مشهد را ندید؟

گناه شهروندان و مردم شهر الهیه چیست؟

کسی که عضو شهر است غیره ای نیز می‌گوید: گاه تصور می‌کنم گناه ویژه ای مرتکب شده‌ایم که در منطقه الهیه ساکن هستیم. نمایشگاه مشهد چه آورده‌ای جهت شهروندان ساکن آن منطقه دارد که بایستی و حتما تنها و فقط هر روز شاهد ترافیک سرسام آور میدان به واسطه نمایش نمایشگاه باشند؟

او همچنین می‌‌گوید: آن معضل در منطقه الهیه و همچنین میدان نمایشگاه مشهد خیلی زیاد قدیمی می باشد ولی باید توجه داشت تمام هنر بعضی از بزرگواران آن می باشد که دائم به دنبال تغییر نام معابر و همچنین بزرگراه‌ها باشند. نمی‌دانم آیا با هزینه‌هایی که آن تغییر نام‌ها دارد نمی‌قدرت جهت رفع معضل ترافیک میدان کاری کرد؟

طرح‌هایی که تنها و فقط نامش مطرح می‌می شود

کسی که عضو شهر است غیره ای نیز می‌گوید: هر روز شاهد ترافیک در میدان نمایشگاه مشهد هستیم؛ شب‌ها که قصه خود را دارد زیرا و به درستی که بایستی و حتما ترافیک پارک چهل بازه را مخصوصا در ایام تابستان را نیز به صورت مضاعف به آن هم اضافه کنید.

او همچنین ادامه می‌دهد: هر ازچندگاهی نام طرح عمرانی ویژه ای جهت آن میدان مطرح می‌می شود ولی باید توجه داشت صرفا روی کاغذ باقی می‌ماند و همچنین اقدام عملیاتی ویژه ای دیده نمی‌می شود.

انتهای پیام/ش

«ترافیک»؛ معضلی که نمایش نمایشگاه‌های مشهد تکرارش می‌کند؛ تغییر نام‌ها ترافیک را حل می‌کند؟ در تاریخ ۱۹ June 2019 | 7:18 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …