خانه / اخبار خراسان / ساماندهی گلزار شهدای خراسان رضوی تا پایان سال شمسی به اتمام می‌رسد

ساماندهی گلزار شهدای خراسان رضوی تا پایان سال شمسی به اتمام می‌رسد

ساماندهی گلزار شهدای خراسان رضوی تا پایان سال شمسی به اتمام می‌رسد

|ساماندهی گلزار شهدای خراسان رضوی تا پایان سال شمسی به اتمام می‌رسد از خراسان مسکن|

حجت الاسلام حسین معصومی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در گناباد اظهار داشت: از دغدغه‌های اصلی ما اشتغال ایثاگران می باشد و همچنین در حال حاضر ۷ هزار فرزند شهید و همچنین ایثارگر در سطح استان داریم که  در صورتی که نتوانیم جهت آنها اشتغال ساخته یا ایجاد کنیم سال شمسی بعدی آن تعداد به ۱۳ هزار فرد یا شخص می‌رسد.

او همچنین ادامه داد: تمام تلاش مسئولان استان جهت برطرف کردن آن مشکل بسیج شده و همچنین در صورتی که تا دو سال شمسی بعدی آن موضوع را مدیریت کنیم بعد از آن هم تعداد به سمت کاهش می‌رود و همچنین اوضاع بهتر می‌می شود.

مدیرکل بنیاد شهید و همچنین مسائل ایثارگران استان خراسان رضوی تصریح کرد: خانواده شهدا و همچنین مسائل ایثاگران بایستی و حتما به سمت تولید حرکت کنند و همچنین ما نیز حمایت‌هایی مانند تسهیلات کم بهره پرداخت می‌کنیم زیرا جذب نیرو در دستگاه‌ها کم می باشد و همچنین در حال هدایت خانواده شهدا و همچنین ایثارگران به سمت مسائل مولد هستیم.

معصومی در مورد بهسازی گلزار شهدا در استان نیز اظهار داشت: ۴۷ قسمت و بخش گلزارهای تک مزاری ما در سال شمسی قبل فاقد سازماندهی بود و همچنین امسال ۳۰ قسمت و بخش آنها در حال تکمیل می باشد و همچنین بعضی شهرستان‌ها مانند درگز در آن حوزه خوب کار کرده و همچنین امیدواریم تا پایان سال شمسی ۹۸ قسمت و بخش آن گلزارها بهسازی می شود.

او همچنین ادامه داد: به همه نهاد‌ها اعلام شده جهت دیدار با خانواده شهدا برنامه جذاب و جالب و خوب داشته باشند و همچنین از ۲۲ دستگاهی که به آن مهم اهتمام داشته‌اند تقدیر شد و همچنین امسال نیز آن برنامه جذاب و جالب و خوب وجود دارد.

حامد قربانی فرماندار گناباد نیز در مورد اشتغال در فرزندان شهدا و همچنین ایثاگران شهرستان در گفت وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در گناباد اظهار داشت: در شهرستان گناباد ۱۵۰ فرزند شهید و همچنین ایثاگر داشته‌ایم که بیکار بوده‌اند و همچنین ۱۴ فرد یا شخص فارغ‌التحصیل جدید نیز امسال به آن هم اضافه می‌می شود.

او همچنین افزود: در حال حاضر اشتغال معضل اصلی خانواده شهدا و همچنین ایثارگران در شهرستان می باشد که برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی‌های خوبی در کارگروه اشتغال جهت خانواده شهدا دیده شده که امیدوار هستیم جهت آن تعداد نیز بتوانیم اشتغال ساخته یا ایجاد کنیم.

محمد شهابی ریاست اداره بنیاد شهید و همچنین مسائل ایثاگران گناباد نیز اظهار داشت: در یک سال شمسی قبل ۵ گلزار شهدا بهسازی شده، ۶۱۳ مورد دیدار با خانواده شهدا گرفته شده و همچنین تعداد ۳۴ یادواره شهدا در روستاها و همچنین شهرستان برگزار کرده‌ایم.

او همچنین ادامه داد: در سال شمسی قبل جهت نخستین بار یادواره شهدای متمرکز شهرستان را برگزار کرده‌ایم و همچنین تا پایان سال شمسی نیز یادواره‌های شهدای غیره ای در راستای زنده نگه داشتن یاد و همچنین خاطره شهدا در سطح شهرستان گناباد برگزار می‌می شود.

گفت وگو از یاسر سالاری

انتهای پیام/ح

ساماندهی گلزار شهدای خراسان رضوی تا پایان سال شمسی به اتمام می‌رسد در تاریخ ۲۵ June 2019 | 7:32 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …