خانه / اخبار خراسان / سرمایه‌گذاری در رده پایه کشتی خراسان رضوی در اولویت می باشد

سرمایه‌گذاری در رده پایه کشتی خراسان رضوی در اولویت می باشد

سرمایه‌گذاری در رده پایه کشتی خراسان رضوی در اولویت می باشد

|سرمایه‌گذاری در رده پایه کشتی خراسان رضوی در اولویت می باشد از خراسان مسکن|

مسعود ریاضی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهدمقدس اظهار داشت: از ابتدای فعالیتم در هیئت کشتی خراسان رضوی به عنوان ریاست هیئت اتفاقات مطلوبی رخ داده و همچنین از آن پس نیز شاهد وجود برنامه جذاب و جالب و خوب‌های بهتری هستیم، پیش از آن هم کشتی به ویژه در قسمت و بخش بزرگسالان رها شده و همچنین تعداد آنها خیلی زیاد کم بود.

او همچنین تصریح کرد: به عبارتی کشتی در خراسان رضوی به سوی نابودی پیش رفته بود و همچنین احتیاج به همت و همچنین تلاش بی‌وقفه بود، در ابتدای فعالیت تمام نیرو را صرف جوانان و نوجوانان و همچنین نونهالان کردیم تا بتوان با قوه اکثرا و بیشتر آغاز به‌کار کرد و همچنین با اقتدار و قدرت پیش رفت، به آن صورت می‌قدرت بعد از چهار سال شمسی شاهد حضور کشتی‌گیران ماهر در قسمت و بخش جوانان باشیم.

ریاست هیئت کشتی خراسان رضوی ادامه داد: آن امر به صورت مداوم در حال پیگیری می باشد و همچنین کشتی‌گیران نسبت به قبل با آمادگی بیشتری در مسابقات حاضر می‌شوند، استقبال خیلی زیاد مطلوبی در قسمت و بخش نونهالان و همچنین جوانان و نوجوانان گرفته شده و همچنین در حال حاضر جایگاه خوبی را در کشور کسب کردیم.

او همچنین گفتن کرد: چهار فرد یا شخص از ۱۰ وزن اصلی تیم ملی متعلق به خراسان رضوی خواهند بود، سال شمسی قبل نیز توانستیم با برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی مطلوب افرادی را از خراسان رضوی جهت مسابقات به خارج از مرز اعزام کنیم البته به تا حال هزینه‌های خیلی زیاد بسیاری را متقبل شدیم ولی باید توجه داشت بدون پس نتیجه آن می شود که نبودیم.

ریاضی خاطرنشان کرد: از دیگر افتخارات هیئت کشتی خراسان رضوی حضور کشتی‌گیران در دسته اول کشتی آزاد و همچنین فرنگی و همچنین همچنین لیگ برتر فرنگی اشاره کرد، چنان هزینه‌ای در آن مورد صرف شد که حتی مقدار و اندازه و میزان سرمایه‌گذاری بر تیم‌های پایه به آن مبلغ نرسید، در حال حاضر در انتظار دیدن اتفاقات پهناور و بزرگ‌تری هستیم.

او همچنین عنوان کرد: قسمت و بخش بزرگسالان را کنار نگذاشته‌ایم، بزرگسالان در چند سال شمسی بعدی حریف همین نوجوانانی خواهند بود که ما بر روی آنها کار می‌کنیم، بنابراین با تمرین با جوانان و نوجوانان، آن قسمت و بخش نیز ارتقا می‌یابد، در حال حاضر متولیان کشتی خراسان رضوی بعدی درخشانی را جهت کشتی‌گیران استان فراهم کردند.

انتهای پیام/ح

سرمایه‌گذاری در رده پایه کشتی خراسان رضوی در اولویت می باشد در تاریخ ۳۰ June 2019 | 7:28 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …