خانه / اخبار خراسان / هشدار تولیت آستان قدس رضوی نسبت به ‌دسیسه‌های دشمنان جهت ساخته یا ایجاد اختلاف بین ایران و همچنین عراق‌

هشدار تولیت آستان قدس رضوی نسبت به ‌دسیسه‌های دشمنان جهت ساخته یا ایجاد اختلاف بین ایران و همچنین عراق‌

هشدار تولیت آستان قدس رضوی نسبت به ‌دسیسه‌های دشمنان جهت ساخته یا ایجاد اختلاف بین ایران و همچنین عراق‌

|هشدار تولیت آستان قدس رضوی نسبت به ‌دسیسه‌های دشمنان جهت ساخته یا ایجاد اختلاف بین ایران و همچنین عراق‌ از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهد مقدس و همچنین به نقل از آستان نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مروی در دیدار تولیت حرم امامین عسکریین(ع) با گفتن آنکه بر اساس روایات، زیارتی ثواب و فضیلت بالاتری دارد که توأم با معرفت باشد، اظهار داشت: ما خدمت به زائران را تنها و فقط معطوف به سرویس ها و خدمات مادی نمی‌دانیم، گرچه آن هم را نیز از وظایف مهم خود برمی‌شمریم، ولی باید توجه داشت رسالت سنگین ما بالا بردن سطح معرفت و همچنین دینی زائران می باشد.

او همچنین افزود: در آستان قدس رضوی در کنار تسهیلاتی که جهت رفاه زائران ساخته یا ایجاد می‌می شود، برنامه جذاب و جالب و خوب‌های مفصل فرهنگی نیز در طول سال شمسی جهت بالا بردن سطح معرفتی زائران برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی و همچنین اجرا می‌می شود.

تولیت آستان قدس رضوی با گفتن آنکه یک رواق و همچنین صحن حرم مطهر رضوی را به زائران عرب زبان حضرت رضا(ع) اختصاص داده‌ایم، افزود: سالانه ده‌ها هزار زائر غیرایرانی به آن حرم شریف مشرف می‌شوند که قسمت و بخش عمده آن هم‌ها برادران و همچنین خواهران عراقی ما خواهند بود.

او همچنین تصریح کرد: آن هم گونه که جهت رفاه حال و همچنین ارتقای سطح معرفت دینی زائران ایرانی تلاش می‌کنیم، ارائه سرویس ها و خدمات رفاهی و همچنین فرهنگی به زائران غیرایرانی به ویژه عراقی‌ها را نیز وظیفه خود می‌دانیم، البته تا رسیدن به نقطه مطلوب در ارائه سرویس ها و خدمات فاصله بسیاری داریم، ولی باید توجه داشت به آن هم سمت در حال حرکت هستیم.

‌مروی با اشاره به تلاش‌ها و همچنین دسیسه‌های دشمنان در ساخته یا ایجاد اختلاف میان ایران و همچنین عراق به عنوان دو کشور پهناور و بزرگ و همچنین قدرتمند جهان تشیع، گفت: شاید یکی از انگیزه‌های دشمنان در تحریک صدام جهت حمله نظامی به ایران، تیره و همچنین تار کردن و همچنین از بین بردن ارتباط و رابطه دوستی میان دو کشور شیعه ایران و همچنین عراق بود.

او همچنین افزود: شاید در صورتی که آن جنگ هشت ساله بین دو کشور دیگر اتفاق می‌افتاد، سال شمسی‌ها و همچنین شاید قرن‌ها آن هم دو ملت کینه و همچنین نفرت از یکدیگر داشتند، ولی باید توجه داشت امروز به برکت وجود ائمه اطهار(ع) چنان ارتباط و رابطه دوستی عمیقی میان ایران و همچنین عراق وجود دارد که گویی هیچ جنگی میان آن دو ملت نبوده و همچنین طراحی‌ها و همچنین سرمایه‌گذاری‌های دشمنان بی‌پس نتیجه آن می شود که مانده می باشد.

تولیت آستان قدس رضوی در ادامه با اشاره به فتنه داعش خود خوانده در عراق، گفت: آن فتنه با حمایت و همچنین پشتیبانی آمریکا و همچنین کشورهای مرتجع منطقه به راه افتاد و همچنین صدمات بسیاری را به کشور عراق وارد کرد، جهت پیروزی در آن فتنه خون رزمندگان ایرانی در کنار رزمندگان عراقی به زمین ریخته شد.

‌مروی گفت: آن هم گونه که رهبر معظم انقلاب بارها فرمودند، ما عزت، استقلال و همچنین عظمت عراق را عزت، استقلال و همچنین عظمت خود می‌دانیم و همچنین امیدواریم الفت، مودت و همچنین برادری آن دو ملت پهناور و بزرگ شیعه روز به روز محکم‌تر و همچنین مستحکم‌تر می شود.

انتهای پیام/ش

هشدار تولیت آستان قدس رضوی نسبت به ‌دسیسه‌های دشمنان جهت ساخته یا ایجاد اختلاف بین ایران و همچنین عراق‌ در تاریخ ۱ July 2019 | 6:47 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …