خانه / اخبار خراسان / عملیات ساخت مرکز فرهنگی و همچنین موزه دفاع مقدس خراسان رضوی کلید خورد

عملیات ساخت مرکز فرهنگی و همچنین موزه دفاع مقدس خراسان رضوی کلید خورد

عملیات ساخت مرکز فرهنگی و همچنین موزه دفاع مقدس خراسان رضوی کلید خورد

|عملیات ساخت مرکز فرهنگی و همچنین موزه دفاع مقدس خراسان رضوی کلید خورد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، محمدرضا کلائی ظهر امروز در مراسم آغاز عملیات ساخت مرکز فرهنگی و همچنین موزه دفاع مقدس خراسان رضوی در مشهد اظهار داشت: ایثار و همچنین ایستادگی شهدا الگوی راه ما در مدیریت شهری می باشد.

شهردار مشهدمقدس گفتن کرد: آن موزه می‌تواند فرهنگ ایثار و همچنین ایستادگی را در سطح جامعه پراکنده کند تا رفتارهای جامعه تحت تاثیر چنین ارزش‌های اخلاقی‌ قرار بگیرد.

کلائی گفت: فارغ از احداث و همچنین ساخت چنین مکان‌هایی، ما خودمان هم بایستی و حتما پیام مقاومت و همچنین ایستادگی شهدا و همچنین ایثارگرانی که در جنگ حضور داشتند را درک کنیم.

او همچنین خاطرنشان کرد: بایستی و حتما کارآمدی نظام را در عرصه عمل به شهروندان و مردم شهر نشان دهیم، دستور مقام معظم رهبری و همچنین اولویت کشور هم بر آن می باشد و همچنین بایستی و حتما مسیر درست را در آن باره طی کرد.

شهردار مشهدمقدس گفتن کرد: همه بایستی و حتما دست به دست هم بدهند تا کارآمدی شهرستان نشان داده می شود؛ اولویت‌های کاری ما مباحثی مانند اشتغال، رونق تولید و همچنین رسیدگی به اقشار کم برخوردار می باشد و همچنین در آن راه تمام تلاشمان را می‌کنیم.

انتهای پیام/ح

عملیات ساخت مرکز فرهنگی و همچنین موزه دفاع مقدس خراسان رضوی کلید خورد در تاریخ ۲ July 2019 | 7:50 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …