خانه / اخبار خراسان / مراسم جشن ولادت حضرت معصومه(س) در حرم منور رضوی برگزار می‌می شود

مراسم جشن ولادت حضرت معصومه(س) در حرم منور رضوی برگزار می‌می شود

مراسم جشن ولادت حضرت معصومه(س) در حرم منور رضوی برگزار می‌می شود

|مراسم جشن ولادت حضرت معصومه(س) در حرم منور رضوی برگزار می‌می شود از خراسان مسکن|

حجت الاسلام حسین شریعتی‌نژاد در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهدمقدس اظهار داشت: مراسم جشن ولادت کریمه اهل بیت(س) در روز و همچنین شب میلاد بانوی مهر و همچنین وفا، مصادف با ۱۲ و همچنین ۱۳ تیرماه، در صحن جامع رضوی و همچنین رواق امام و پیشوا خمینی(ره) برگزار می‌می شود.

او همچنین با گفتن آنکه مراسم شب میلاد آن بانوی گرامی طی دو قسمت و بخش از ساعت ۱۸ تا ۲۲ در صحن جامع رضوی برگزار می‌می شود، افزود: ویژه‌برنامه جذاب و جالب و خوب شب میلاد با خواندن و قرائت قرآن آغاز خواهد شد و همچنین حجت‌الاسلام‌و همچنین‌المسلمین حیدری کاشانی، سخنران قسمت و بخش اول مراسم شب میلاد خواهد بود و همچنین در ادامه آن برنامه جذاب و جالب و خوب مداحان و همچنین ذاکران خاندان عصمت و همچنین طهارت(ع) به مدیحه‌سرایی می‌‏پردازند.

دست یار تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی ادامه داد: بعد از اقامه نماز مغرب و همچنین عشا‌ به امامت آیت‌الله‌العظمی نوری همدانی، قسمت و بخش دوم مراسم جشن شب میلاد حضرت معصومه(س) با مدیحه‌سرایی، اجرای سرود، تواشیح و همچنین سخنرانی حجت‌الاسلام‌و همچنین‌المسلمین کاظم راشد یزدی برگزار خواهد شد.

شریعتی‌نژاد با گفتن آنکه در سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) نیز مراسم سخنرانی و همچنین مولودی‌خوانی از ساعت ۸ تا ۱۴ در رواق امام و پیشوا خمینی(ره) حرم مطهر رضوی برگزار خواهد شد، گفتن کرد: در آن مراسم حجج‌الاسلام‌والمسلمین سرلک و همچنین اسلامی‎فر به سخنرانی و همچنین حسن شالبافان و همچنین جعفر ملائکه به مدیحه‌سرایی می‏‌پردازند.

دست یار تبلیغات آستان قدس رضوی، گلباران حرم رضوی و همچنین تبریک و همچنین شادباش بانوان مشهدی به ساحت مقدس امام و پیشوا رضا(ع) را از دیگر ویژه‌برنامه جذاب و جالب و خوب‌های سالروز ولادت حضرت معصومه(س) در مشهدالرضا عنوان کرد و همچنین گفت: آن برنامه جذاب و جالب و خوب رأس ساعت ۸ صبح روز میلاد از عرصه میدان شهدا به سمت حرم مطهر رضوی برگزار می‎می شود.

او همچنین گفت: اجرای تواشیح، خواندن و قرائت زیارت امین‌الله، تفسیر کوتاه قرآن، معرفی کتاب و همچنین مسابقه از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های شب و همچنین روز میلاد حضرت معصومه(س) می باشد. در مراسم شام میلاد نیز حجت‌الاسلام‌والمسلمین حبیب‌الله فرحزاد به ایراد سخنرانی و همچنین مداحان به مدیحه‌سرایی خواهند پرداخت.

انتهای پیام/ن

مراسم جشن ولادت حضرت معصومه(س) در حرم منور رضوی برگزار می‌می شود در تاریخ ۳ July 2019 | 7:51 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …